RYKARDA PARASOL zagra u nas ponownie!

Już 10 listopada 2015 po raz kolejny odwiedzi na Rylarda! Najnowszy singiel Rykardy Parasol „The Ruin and the Change” pochodzi z czwartej studyjnej płyty Artystki, nagranej w San Francisco wiosną i latem 2015 roku. Jak zwykle jest to dzieło w pełni autorskie – Rykarda jako wytrawny singer-songwriter sama pisze teksty, muzykę i produkuje wszystkie albumy.

„Some of us glide unsteady oceans

        Some of us through the safety of land                                                                        

Red color stokes our  devotion                                                                 

Seventeen ruins break on the sand”

(An Invitation to Drown)

Zagłębiając się w The Color of Destruction doświadczymy zmian pór roku, podróży przez zimowe krajobrazy, rozświetlone płomieniami ognisk. Zaznamy oczekiwania i doświadczymy nadchodzących  zmian. Uczucia straty i tego, co po niej pozostaje – chłodu zimy i płomieni buchających w niebo z otchłani Nocy Walpurgii i z głębin serca.

Rykarda – gitara, voc;
Miłosz Wośko – instr. klawiszowe, bass
Robert Rasz – perkusja, instr. perkusyjne

Bilety 30 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu

Biografia: Rykarda Parasol

Biografia: Rykarda Parasol

wokalistka

Rykarda Parasol to nie pseudonim ani nazwa zespołu, tak naprawdę nazywa się amerykańska wokalistka, córka szwedzkiej emigrantki i polskiego Żyda ocalałego z Holocaustu (jej imię pochodzi od imienia jej ojca – Ryszarda). Ta kobieta może zmienić Twoje życie. W czasach, kiedy kobiety muszą śpiewać jak anioły, a mężczyźni jak kobiety, […]

Dodaj komentarz