KRÓL

KRÓL

22 kwietnia 2018

Zapraszamy na koncert KRÓLA promujący nowy album ,,Przewijania na podglądzie”, który ukaże się 16 marca.

Paula & Karol

Paula & Karol

20 kwietnia 2018

Paula i Karol wracają do Alchemii! Tym razem z akustycznym setem!

WoWaKin trio – koncert/potańcówka

WoWaKin trio – koncert/potańcówka

19 kwietnia 2018

”WoWaKin to zespól grający muzykę tradycyjną (ale z nowoczesną aranżacją), z okolic wsi radomskiej, kieleckiej i sannickiej; szalone oberki, polki, mazurki i kujawiaki – do tańca i do zasłuchania! Cytując jedną z recenzji: ‘to muzyka o sile punkrocka i ekspresji free jazzu, wyrazista jak bałkańskie orkiestry dęte, pełna wdzięku i bezpretensjonalności, jak chyba żadna dziś wersja muzyki pop’. ”

KAPITAL & Richard Pinhas

KAPITAL & Richard Pinhas

15 kwietnia 2018

Z początkiem marca, nakładem krakowskiej wytwórni Instant Classic, ukaże się wspólny album duetu Kapital (Rafał Iwański – m.in. X-Navi:Et, HATI, Alameda 5; Jakub Ziołek – m.in. Stara Rzeka, T’ien Lai, Alameda Organisation) i francuskiego gitarzysty Richarda Pinhasa (Heldon). Krążek, zatytułowany „Flux”, jest wynikiem spotkania muzyków w trakcie festiwalu Unsound 2014, gdzie zagrali razem koncert.

SYNY – Premiera

SYNY – Premiera

13 kwietnia 2018

Już 13 kwietnia Syny pojawią się w Krakowie promując swoją drugą płytę, której premiera odbędzie się zaledwie dzień wcześniej.

J. Bernardt

J. Bernardt

10 kwietnia 2018

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert J. Bernardt! Jeden z wokalistów Balthazar powraca do Polski, by tym razem 10 kwietnia zagrać koncert w krakowskiej Alchemii!

BASTARDA

BASTARDA

5 kwietnia 2018

Zespół powołany do życia przez klarnecistę Pawła Szamburskiego oraz wybitnych
instrumentalistów – Tomasza Pokrzywińskiego na wiolonczeli oraz Michała Górczyńskiego na
klarnecie kontrabasowym.

Meek, Oh Why?

Meek, Oh Why?

4 kwietnia 2018

Zapraszamy na koncert promujący nowy projekt Meek, Oh Why? „Płyta Rodzaju”.

The Flash! feat. Norbert Pajek

The Flash! feat. Norbert Pajek

24 marca 2018

  The Flash! Zespół powstał w 2014 roku w Krakowie z inicjatywy Sławka Pezdy. Formacja wykonuje przede wszystkim autorskie kompozycje lidera. The Flash! korzysta zarówno z akustycznego, jak elektrycznego instrumentarium, często w sposób niekonwencjonalny; chętnie eksperymentując z brzmieniem i formą. Swój styl określają jako Power Music. Jest to połączenie m.in. […]

Dopelord, Tankograd

Dopelord, Tankograd

23 marca 2018

Soulstone Gathering presents: Kojarzycie ten moment, kiedy ktoś wpada do Was bez zapowiedzi, a potem kończycie na epickiej imprezie, którą wspominacie do końca życia? To właśnie jeden z takich koncertów. Trochę last minute, trochę last chance dla wszystkich bez doświadczenia koncertowego z Dopelordem. Dołączcie do ceremonii. ● Dopelord Absolutnie topowy zespół na […]

Strona 1 z 8612345...102030...Ostatnia »