Urodzinowy koncert Tony’ego Wrafter’a

09 Lip 20:00
2947 dni temu wtorek
Urodzinowy koncert Tony’ego Wrafter’a
Złoty saxofon z Irlandii. Zagrajo chłopcy z Dziadobusa!

Zapraszamy na urodzinowy koncert Tony’ego! Zagrają dla Was:

Tony Wrafter (Irlandia) – sax, flute, trumpet oraz Grupa Rdzeń z Dziadobusa Kr736ej, czyli  ruchomego happeningu Piotra Lutyńskiego i grupy Rdzeń.

Wstęp free.

https://www.facebook.com/dziadobus

 

Biografia: Piotr Lutyński

Biografia: Piotr Lutyński

Artysta plastyk, performer, kompozytor

Jego twórczości nie da się jednoznacznie sklasyfikować. Według niego artysta jest przekaźnikiem mocy zawartej w sztuce i uwalniającej się w procesie twórczym. W pracach i projektach, które realizuje kładzie nacisk na łączenie ze sobą różnych rodzajów sztuki, a także na interakcje ze strony odbiorcy jak i na ciągły proces tworzenia zachodzący właśnie podczas kontaktu z publicznością.

Galeria: Projekt Autobus KR 726 EJ

Piotr Lutyński

KR 736EJ to autobus marki Mercedes, będący zarazem sceną, pracownią artystyczną i wehikułem, który „potrafi przenosić w różne przestrzenie wrażliwości”.
Autorem i właścicielem jest Piotr Lutyński – rocznik 1962, malarz, rzeźbiarz, grafik, muzyk. Autor akcji, instalacji, obiektów i rysunków. „Projekt KR 736EJ wieńczy jego usiłowania stworzenia dzieła multidyscyplinarnego, mobilnego, odnoszonego przez interpretatorów z rozumieniem działań w sztuce jako dzieła totalnego, Gesamtkunstwerk.

Zobacz wszystkie zdjęciaZobacz wszystkie zdjęciaZobacz wszystkie zdjęciaZobacz wszystkie zdjęciaZobacz wszystkie zdjęcia
Zobacz wszystkie zdjęcia »

Dodaj komentarz