Adam French

Poraz pierwszy w Polsce !
Drodzy,
w związku z przedłużającą się pracą artysty nad nową płytą i wynikającymi z tego powodu zobowiązaniami management Adama Frencha zdecydował się na przełożenie zaplanowanej trasy na jesień 2024 r. Pracujemy nad nową datą koncertu i wrócimy do Was z konkretnym terminem, jak tylko zostanie potwierdzony. Nowa data wydarzenia na facebooku (6.11.2024) jest tylko przejściowa i nie jest nową datą koncertu. Wkrótce odezwiemy się ze szczegółami!
————
– bilety zachowują ważność,
– jeśli jednak chcesz zwrócić swój bilet, napisz na info@goout.pl

Adam French po raz pierwszy w Polsce!

Pochodzący z północno-zachodniej Anglii multiinstrumentalista-samouk, wokalista i autor tekstów przyjedzie do Polski promować swój drugi album, który ukaże się tej jesieni.

W kwietniu 2024, w ramach europejskiej trasy, Adam French zawita do następujących miast:

4.04 – Kraków, Klub Alchemia
5.04 – Warszawa, BARdzo Bardzo

Adam French -pochodzący z północno-zachodniej Anglii multiinstrumentalista-samouk, wokalista i autor tekstów, już kilka lat temu został zauważony i doceniony przez krytyków muzycznych. Talent i melancholia przebijająca przez jego kompozycje ujęły branżę doprowadzając Adama Frencha w 2019 do wydania debiutanckiej płyty “The Back Foot And The Rapture” (20 milionów streamów na Spotify), na której znalazły się takie utwory jak „Weightless”, „My Addiction”, „The Only Living Thing” oraz „Slow Dancing”. Teraz muzyk przygotowuje się do wydania drugiego albumu, którego premiera zapowiedziana jest na wrzesień 2024.

🎟 BILETY | TICKETS
Kraków:
Warszawa:

Dodaj komentarz