Ziemia Obecna

Jamie Fyson Howard

Wystawa ukazuje codzienne życie we współczesnej Polsce. Tytuł wystawy to gra słów z XIX wiecznej powieści Władysława Reymonta „Ziemia obiecana”, sfilmowanej przez Andrzeja Wajdę w 1975 roku. W kraju, gdzie ludzie często z niepokojem patrzą w przyszłość i tęsknią do lepszego jutra.

Fotografie Jamiego Fysona Howarda uzmysławiają nam, że teraźniejszość jest znacznie bogatsza, niż nam się może wydawać.

Film: Ziemia Obecna – wystawa Jamiego Fysona Howarda

Kraków w obiektywie Jamiego Howarda. Indywidualna wystawa znanego fotografa, Jamiego Fysona Howarda w galerii Alchemia, ukazuje codzienne życie we współczesnej Polsce. Tytuł wystawy to gra słów z XIX wiecznej powieści Władysława Reymonta „Ziemia obiecana”, sfilmowanej przez Andrzeja Wajdę w 1975 roku. W kraju, gdzie ludzie często z niepokojem patrzą w […]

Wydarzenie: Ziemia Obecna – wystawa Jamiego Fysona Howarda

Wydarzenie: Ziemia Obecna – wystawa Jamiego Fysona Howarda

1 lutego 2013

Indywidualna wystawa znanego fotografa, Jamiego Fysona Howarda w galerii Alchemia, ukazuje codzienne życie we współczesnej Polsce. Tytuł wystawy to gra słów z XIX wiecznej powieści Władysława Reymonta „Ziemia obiecana”, sfilmowanej przez Andrzeja Wajdę w 1975 roku. W kraju, gdzie ludzie często z niepokojem patrzą w przyszłość i tęsknią do lepszego jutra, fotografie Jamiego Fysona Howarda uzmysławiają nam, że teraźniejszość jest znacznie bogatsza, niż nam się może wydawać.

Dodaj komentarz