Zapowiedzi koncertów

Wydarzenie: KROKE & SŁAWOMIR BERNY

Wydarzenie: KROKE & SŁAWOMIR BERNY

20 maja 2014

Członkowie zespołu przeszli przez wszystkie etapy klasycznej edukacji muzycznej, mają także za sobą eksperymenty z jazzem oraz muzyką współczesną. Początkowo zespół kojarzony był z muzyką klezmerską z silnymi wpływami bałkańskimi. Aktualnie w swej twórczości balansuje pomiędzy gatunkami, czerpiąc inspiracje z muzyki etnicznej całego świata, wzbogacając improwizacjami – tworzy swój własny, charakterystyczny styl.

Wydarzenie: UDA (Support: Karl Culley)

Wydarzenie: UDA (Support: Karl Culley)

23 maja 2014

Niepoczytalny zespół UDA z Krakowa zaprasza na wyjątkowy koncert swej wiosennej trasy „Złote lata koksu 2014” obejmującej koncerty w Polsce i za granicą.
Na zakończenie polskiej części tournee trio postanowiło zarejestrować koncert oraz DVD w krakowskiej Alchemii.

Wydarzenie: ZOë BOEKBINDER (USA) /  Maja Olenderek Ensemble

Wydarzenie: ZOë BOEKBINDER (USA) / Maja Olenderek Ensemble

6 czerwca 2014

Zoë Boekbinder jest jedną z najciekawszych osobowości młodej, awangardowej, amerykańskiej sceny muzycznej nurtu singer-songwriter. Czerpiąc z bogatej tradycji folku, artystka często eksperymentuje z akustycznym brzmieniem, sięgając także po elementy elektroniki oraz swobodnie czerpiąc z różnych stylów muzycznych.

Wydarzenie: SCOFFERS/ Hadow /Humus TnB

Wydarzenie: SCOFFERS/ Hadow /Humus TnB

24 maja 2014

Mamy zaszczyt zaprosić Was na niecodzienne wydarzenie – noc Trip-hopu w gęstej krakowskiej atmosferze! W zalanej półmrokiem alchemicznej piwnicy wystąpią trzy wyjątkowe składy, których wspólnym mianownikiem jest miłość do bristol soundu.

Wydarzenie: SEDAA ( Iran , Mongolia )

Wydarzenie: SEDAA ( Iran , Mongolia )

29 kwietnia 2014

Sedaa w języku perskim oznacza „głos”. Podczas koncertu zespół zaprezentuje tradycyjną muzykę mongolską oraz inspirowaną Mozartem muzykę Orientu. Mistrzowie mongolskiego śpiewu gardłowego – Nasaa Nasanjargal i Naraa Naranbaatar, którzy studiowali w swojej ojczyźnie – razem z wirtuozem cymbałów Ganzorig Davaakhuu i irańskim multiinstrumentalistą Omidem Bahadori porywają w podróż do prawdziwie egzotycznego świata, gdzieś między Wschodem, a mongolskim stepem.

Wydarzenie: LAN

Wydarzenie: LAN

15 maja 2014

Kochają jazz, okiełznują pop i tańczą techno – zespół LAN jest jak Berlin w misie dźwiękowej- niezależny, wielobarwny, notorycznie spłukany i megalomański. Teraz wysyłają UROP, swój drugi album w duży, dziki świat rynku muzycznego. I od razu stają się sensacją.

Wydarzenie: Nac/Hut Report

Wydarzenie: Nac/Hut Report

24 kwietnia 2014

Nac/Hut Report to zespół polsko-włoski założony w Krakowie w 2008 roku przez artystkę wizualną Brigitte Roussel i muzyka eksperymentalnego Li/ESE/Li.

Jeden komentarz do “Zapowiedzi koncertów

Dodaj komentarz