.WAVS – ” Heavy Pop ” – Koncert premierowy

.WAVS we współpracy z Southern Discomfort zapraszają na premierowy koncert promujący najnowsze wydawnictwo zespołu: „HEAVY POP”.
✵✵✵
Po czterech latach, krakowskie .WAVS wraca z następcą debiutanckiej płyty.
„HEAVY POP” ukaże się 17 kwietnia w sieci, a 20 kwietnia w klubie Alchemia odbędzie się koncert premierowy, na który już teraz zapraszamy.
Na nowym krążku znajdzie się 14 piosenek w języku polskim, będących miksem nowoczesnego, alternatywnego rocka, popu, post grunge’u i muzyki elektronicznej.
Wydanie LP poprzedziła zeszłoroczna epka SÓL oraz single „ONS”, „Najsmutniejsze Rzeczy” oraz „Ptaki” (premiera 8 marca).
Podczas koncertu możliwy będzie zakup płyty CD, koszulek oraz innych zespołowych fantów.
✵✵✵
Koncert otworzy gość specjalny: ANTHONY HOTBEATS
Za tym pseudonimem kryje się Rafał Samborski dawniej znany jako Raph. Członek duetu producenckiego Palmer Eldritch znanego m.in.z płyt „Sidereal” (wyd. Oficyna Trzech Szóstek) czy „Natural Disaster” (wyd. Skwer.org). Jego solowy projekt kieruje zwrot w stronę alternatywnej elektroniki, szybkich, dynamicznych temp i gatunków takich jak IDM, post-trap czy microhouse z ambientową nadbudową. Doświadczenie koncertowe zdobywał grając m.in. na Spring Break Festival, NOKTA Festival czy Lava Festival oraz w licznych klubach na terenie całej Polski. Twórca ścieżki dźwiękowej do gry „Railbound” nagrodzonej Apple Design Award w kategorii „innowacyjność”.
✵✵✵
Bilety w cenie 50zł dostępne w serwisie Ticket Club.
Liczba biletów ograniczona. Jeśli w dniu koncertu zostaną jakiekolwiek wolne wejściówki, będą one dostępne na bramce w cenie 60zł.

Dodaj komentarz