Urodziny 3Kings – sobota Trzech Króli

Już na samym początku nowego roku mega wydarzenie! Chcielibyśmy was zaprosić na nasze urodziny - sobota Trzech Króli. Nie zwalniajcie po sylwestrze tempa i przybywajcie licznie na naszą imprezę urodzinową

Obiecujemy, że klub Alchemia zostanie rozgrzany do czerwoności. Zabierzcie ze sobą wszystkich których napotkacie!
Widzimy się!!

Bilety w przedsprzedaży – 25 zł, w dniu koncertu 30 zł

Sławek Pezda – Tenor Sax
Jakub TYBULczuk – Bari Sax
Max Olszewski – Drums


3Kings – powstał w 2015 roku z inicjatywy Jakuba Tybulczuka – obecnego leadera. Występują w oryginalnym składzie: Sławek Pezda – Saksofon tenorowy, Jakub Tybulczuk – Saksofon barytonowy, Max Olszewski – perkusja.

Zespół wykonuje tylko autorskie utwory inspirowane współczesną muzyką klubową, jazzem oraz elementami improwizowanymi. Połączenie tych styli pozwala wykonać autorskie utwory za każdym razem w inny sposób.

Dzięki niekonwencjonalnemu zestawieniu instrumentów – dwa saksofony i zestaw perkusyjny, pozwala osiągnąć dużą ekspresję oraz oryginalne brzmienie, co wzbudza ogromne zainteresowanie wśród szerokiego grona odbiorców.

3Kings jest to jedyny projekt w Polsce jak i jeden z nielicznych w Europie, który wykonuje muzykę tego rodzaju w tak nowatorskim składzie.

Uczestnik Must Be The Music, oraz TedX

Występowali na festiwalach: Jazz Bez, Firmament, Wirydaż Lublin, Festiwal Sztukmistrzów, Wianki 2017 oraz Ferrara Buskers we Włoszech.

Facebook:

https://web.facebook.com/3kingstrio/

Music:

https://3kingstrio.bandcamp.com/releases

video:

https://www.youtube.com/watch?v=rdclC2SNrfk

https://www.youtube.com/watch?v=LB6FE-WMAZw

https://youtu.be/6yHs5fL4WFQ

https://youtu.be/sVXY-9_Rluw

Dodaj komentarz