Tyskie 14-dniowe prezentuje: Pan Zimna Łapa x Kfjatek

TYSKIE 14-DNIOWE PREZENTUJE: Zapraszamy Was na kolejną imprezę którą organizujemy we współpracy z TYSKIE 14-DNIOWE.

W pątkowy wieczór rozgrzeją parkiet w alchemicznej piwnicy dwaj nasi ulubieni partyrockerzy Pan Zimna Łapa oraz Kfjatek czyli Wild Styles.
Na dolnym barze czeka na Was za to promocja duże TYSKIE 14-DNIOWE za 7 złotych do godziny 24.

ZAPRASZAMY

DJ’s:

Pan Zimna Łapa – Uznany przez jury RedBull Threestyle za jednego z dwunastu najlepszych, polskich party rockerów, dwukrotny mistrz Polski Dj-ów, doświadczony turntablista i wciąż niedoświadczony producent muzyczny, mieszkający na stałe w Krakowie. W swoich miksach dostarcza porządny, taneczny groove, podróżując głównie po gatunkach takich jak: funk, soul, jazz, hip-hop, breaks, afrobeat. Jest mistrzem Polski VChamps 2011 gdzie Jego unikatowe umiejętności kreatywnego miksowania zostały docenione przez legendy światowego DJingu i turntablismu – Qberta i Craze’a.
Rezydent krakowskiej Alchemii.

Kfjatek – przyklejony do gramofonów DJ, który stoi na straży dobrego rytmu w klubach. Interesuje go hip-hop, funk, soul i jazz, ale nie stroni też od dobrej muzyki elektronicznej. Kocha turntablism, więc został mistrzem niczego. Prowadzi audycję Off Beats w Off Radio Kraków.
Rezydent krakowskiej Alchemii.

Wild Styles to cykl imprez, których nazwa nawiązuje do najbardziej znanego filmu poświęconego kulturze hip-hop – „Wild Style”. Dawno, dawno temu w odległym Nowym Jorku na imprezach zaczynali grać pierwsi dj-e – Kool Herc, Grandmaster Flash i kilku innych. Ci pionierzy pierwsi pokazali co to scratch, beat juggling i jak wprawić tłum w zachwyt za pomocą adapterów i miksera. Ponad 30 lat później w krakowskim klubie Alchemia nawiązujemy do tamtych czasów.

Cykl „Wild Styles” to odkurzacz wciągający kurz z zapomnianych „wheels of steel” jak mówiono kiedyś na adaptery! Stawiamy nie tylko na najlepszą muzykę, ale też na formę jej podania. Występujący na imprezach dj-e nie ograniczają się do przyciskania przycisków „play” i ”stop” pomiędzy kolejnymi piosenkami. Scratch’e, beat juggling i inne akrobacje na adapterach to integralny fragment ich występów!
Dwa adaptery, mikser i zero ograniczeń to zasady tej imprezy. Usłyszeć na imprezach będzie można hip-hop, funk, soul, house, cokolwiek ale zawsze najlepsze!
Parafrazując Big L – We Got The Wild Style!

Line up:

Pan Zimna Łapa aka Lapsky
Kfjatek

Wstęp: FREE

Dodaj komentarz