So Flow + The High Corporation (CZ)

SO FLOW

Wracają do Krakowa z materiałem z albumu „Parallels” w nowej wersji. Zespół uchyli rąbka tajemnicy i zaprezentuje fragmenty nowego materiału, nad którym obecnie pracuje dniami i nocami! A wszystko to w oprawie wizualizacji!

So Flow to sample z płyt winylowych i szeroki sześcioosobowy skład. Syntezatory, gitary, żywa perkusja oraz MPC. Całość spaja magnetyzujący głos wokalistki Karoliny Teernstra.
W ciągu dwóch ostatnich lat zespół zagrał między innymi koncert w studio Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce oraz był gościem Hirka Wrony w audycji Polski Bit. Wystąpił podczas V edycji OFF Sceny w ramach 11. edycji Netia Off Camera wraz z brytyjskim Lazy Habits, dwukrotnie pojawił się na Slot Art Festival, a także Artloop w Sopocie, Mysłowickiem AlterFest, Jazz Night, czy Songwriter Łódź Festiwal. Na koncie So Flow jest również EP „Live Sessions” z którego pochodzi utwór „The River”.

Przy współpracy z Vintage Sessions powstał obraz do utworu „Kalahari” z albumu Parallels

 

THE HIGH CORPORATION (CZ)

Historia zaczyna się od spotkania córki kaznodziei i fanatyka pokręconych bitów. Niezwykły skład został dopełniony przez klasycznego gitarzystę oraz adepta niskich częstotliwości i soulowych groove’ów. We wspólnym poszukiwaniu wielobarwnej palety brzmień eksplorują najgłębsze zakątki muzycznej wyobraźni.

Zespół supportował takich artystów jak Nneka, Selah Sue, Akua Naru. Zagrali podczas festiwalu Metronome Prague, Beseda u Bigbítu, Valley of Arts Hungary i V4 Theatre Festival Hungary.

The High Corporation – Maj in June

 

Partnerzy:
http://audiocave.pl
http://goodkid.pl
https://axunarts.wordpress.com
https://alchemia.com.pl

TICKETS: 25 pln/30 pln
BILETY: 25 pln/30 pln

Dodaj komentarz