RUNFORREST

Niezależnie od tego, czy to kameralne, akustyczne występy w nietypowych miejscach, jak opuszczone cerkwie, czy górskie polany o wschodzie słońca, czy wszechstronne, pełne looperów sety na wielkich festiwalowych scenach, runforrest zawsze wytwarza atmosferę niezwykle intymnego przeżycia.

Każdy, słuchając jego koncertów, może poczuć się jak gdyby przebywał z artystą sam na sam, i wsłuchać się w jego opowieści. Ten młody songwriter z Krakowa zachwyca publikę i zapada w pamięć podczas każdego koncertu, niezależnie od tego, czy jest to mały miejski klub, czy wielki festiwal.

Jego debiutancka EP-ka spotkała się z bardzo przychylną opinią krytyków, sam Piotr Stelmach z radiowej Trójki nazwał ją „jednym z najciekawszych polskich wydawnictw 2017 roku”.

Od czasu jej wydania, runforresta można było zobaczyć na największych
polskich festiwalach, jak OFF Festival 2018, Czad Festiwal, Enea Spring Break Festival, Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie, Tchnienia, czy choćby Krakowskie Wianki.

Jak sam mówi, dużą przyjemność sprawia mu też występowanie przed innymi artystami; do tej pory miał okazję supportować takie nazwiska jak np. Mani Orrason (IS), Ben Caplan (CA), Public Service Broadcasting (UK), jeszcze w 2017 roku, na samym początku swojej kariery, wystąpił też przed Kortezem w wyprzedanym krakowskim Klubie Studio.

Piosenki runforresta to niezwykle szczere, osobiste opowieści, z którymi utożsamia się niejedno złamane serce. Każdy, kto sięga po jego twórczość, nigdy nie zapomina już o krakowskim artyście. Runforrest przygotował na krakowski koncert set pełen niespodzianek, premier, i wspaniałych gości specjalnych.

BILETY  25 zł

 

Dodaj komentarz