RUNFORREST / RYTUAŁ TOUR

19:00 otwarcie bram
20:00 koncert Runforrest
Runforrest wystąpi 19 kwietnia w krakowskim klubie Alchemia! Podczas wiosennej trasy koncertowej fani Runforrest będą mogli usłyszeć po raz pierwszy na żywo materiał z debiutanckiego albumu Rytuał, którego premiera już 4 kwietnia!
Krążek stanowić będzie najnowszy dodatek do rosnącej dyskografii artysty, oferując słuchaczom wyjątkową podróż przez zawiłości ludzkich emocji, ubraną w dźwięki syntezatorów, zmieszane z inspiracjami muzyką ludową i etniczną. Koncert Runforrest to niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w intymnej opowieści artysty i wspólnie przeżyć tytułowy Rytuał.
___

Runforrest to pseudonim artystyczny krakowskiego singer- songwritera Grzegorza Wardęgi. Dzięki pełnym osobistych historii piosenkom, urzekających swoją emocjonalnością i wrażliwością, wypełnionych unikalnym głosem, artysta zdobywa coraz większe uznanie publiczności i krytyków, stając się ważnym elementem polskiej sceny muzycznej.

Wydane dotychczas trzy EP zaprowadziły Runforresta na niezliczoną ilość koncertów i festiwali, w Polsce, jak i za granicą. Wśród najważniejszych występów artysty można wymienić: Męskie Granie, OFF Festival, Tchnienia, Wonderest Festival w Rumunii, koncert w Norymberdze czy w Tauron Arena Kraków. Współpracował z wieloma artystami i artystkami, m.in.: Bass Astral x Igo, Misia Furtak, ARS LATRANS Orchestra, Pepe. czy Lor.
___
Ceny biletów:
– I pula: 45 zł
– II pula: 55 zł
– w dniu koncertu: 65 zł

Dodaj komentarz