Record Store Day Kraków 2017 // Paul’s Boutique //

Siema! Mamy przyjemność zaprosić Was na Record Store Day Kraków 2017! Pracowaliśmy nad organizacją w pocie czoła, ale udało się!
Czeka na Was najlepsza biba w mieście!
A co mamy w planach?
Od 11 do 17 standardowo zajrzyjcie do naszego sklepu, weźcie znajomych, psa, piwko i wpadajcie pogrzebać w płytach.
Będziemy na świeżo po giełdzie w Holandii, więc będzie w czym wybierać!

Od 20:00 startujemy w Alchemi!Na początek BEATSESSION podczas którego swoje skille zaprezentują chłopaki w składzie:

2dustdudes (Aflo x Bknd) – duet instrumentalno – hiphopowy reprezentujący wytwórnie Latarnia Records. W skrócie miks Lo-Fi i Stones Throw, to nie może się nie udać.
https://soundcloud.com/dust-ers-1

Miroff – młody beatmaker pochodzący z Małopolski. Swoje umiejętności pokazał produkując singlowy utwór „Bon Voyage” dla rapera Otsochodzi (https://www.youtube.com/watch?v=gYp44tngKPM). Większej rekomendacji nie potrzeba.

baklu – Opolski beatmaker który od niedawna mieszka w Krakowie, pomysłodawca oraz organizator „Beat Party Opole”. Były członek Geobeattric Records.
https://baklu.bandcamp.com/

Następnie swój Live Act zagra Pepe.

Pepe. – producent muzyczny pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego. Muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat, dzięki czemu dziś w jego twórczości słyszalny jest szeroki zakres inspiracji. W marcu 2014 roku ukazała się pierwsza EP artysty – “Lovin’”. Na płycie znalazły się dwa utwory ukazujące inspiracje twórczością Jima Jarmuscha – odrobinę jazzowe “Broken Flowers” oraz “Only Lovers Left Alive”. Kolejnym ważnym momentem w karierze artysty był utwór „Yoko” nagrany z gościnnym udziałem Patricka The Pan. Numer zwrócił uwagę labelu Flirtini, który zaproponował artyście wydanie epki. Materiał zatytułowany „Places Without Things” ukazał się pod koniec kwietnia 2016 roku i zawierał oprócz Yoko 3 premierowe utwory. Koniec roku przyniósł jeszcze jedną ciekawą kolaborację. Na potrzeby kompilacji Flirtini Heartbreaks & Promises vol. 3 artysta współpracował z znaną wokalistką popową – Izą Lach. Efektem tej kooperacji był utwór Sukienka, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. Sam Pepe. o swoim procesie twórczym powiedział: „Kiedy tworzę muzykę to widzę w głowie obraz. I ten obraz ma opowiadać historię.”Pepe., czyli Piotrek Rajski serwuje lo-fi, elektronikę w wyjątkowej i melancholijnej odsłonie. Inspiruje się przy tym takimi artystami jak: Mount Kimbie, Gold Panda, Bibio czy Four Tet. Obecnie artysta pracuje nad swoim pierwszym albumem długogrającym.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/pepe.records/?ref=bookmarks

SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/pepemusik

BANDCAMP:
https://pepemusik.bandcamp.com/

INSTAGRAM:
https://instagram.com/pepemusik/

Na koniec wyjątkowy winylowy set zaprezentuje Hatti Vatti!

Hatti Vatti – Piotr Kaliński
Jeden z ciekawszych polskich twórców muzyki elektronicznej, reprezentant MOST Records czy U Know Me Records, połówka głósnych duetów HV/NOON, Nanook of the North oraz Ffrancis. Od 2009 roku wydał ponad 15 płyt winylowych. Jeden z niewielu polskich wykonawców zaproszonych do Boiler Room. Koncertował w całej Europie oraz Japonii i Korei, jak i na największych polskich festiwalach. 24.03 ukazała się jego najnowsza płyta pt. „SZUM”.
https://soundcloud.com/httvtt

O oprawę wizualną zadba Neonbreaker z Katowic
http://wojtekluczynski.com/

AFTERPARTY:
DJ Wake Up, DJ Superficial

Patronat
http://goodkid.pl/
https://axunarts.wordpress.com/

WSTĘP WOLNY!

Dodaj komentarz