Premiera płyty Simple Pleasures i POTH

Moi drodzy stało się ! Mamy olbrzymią, OLBRZYMIĄ, przyjemność zaprosić Was na nie jedną, ale DWIE premiery: pierwszej płyty Simple Pleasures i trzeciej płyty POTH. Koncert będzie wyjątkowy nie tylko dlatego, że światło dzienne ujrzy nasza muzyka, nad którą pracowaliśmy w pocie czoła przez dłuuugi czas, ale także dlatego, że na jednej scenie (jednej z najpiękniejszych scen w Krakowie a pewnie i na Świecie) wystąpimy razem: krakowiacy i wrocławiaki jako jedna wielka hippisowska rodzina, do której zapraszamy również Was (bo jak wiadomo gdyby nie Wy to nie My)

Jest to dla nas ekstremalnie ważne wydarzenie i mamy zamiar:
a) dać najlepszy koncert w historii
b) zrobić trochę niespodzianek, jakich nie widział nikt
d) odpiąć wrotki i poimprezować tak, że będzie o nas głośno na Ukrainie (dlatego sugerujemy, póki czas wziąć w piatek wolne, SERIO!)

Wystąpią:

SIMPLE PLEASURES

Simple Pleasures to zespół założony w 2015 w Krakowie przez trzech przyjaciół których połączyła miłość do muzyki, alkoholu i dobrej zabawy (kolejność przypadkowa). Sami o sobie mówią, że ich muzyka jest polaczeniem rocka i bluesa z punkowa energia i dekadentyzmem. Pierwsza płyta zespołu nagrana w Muse Lab Studio będzie miała swoją premierę 22 czerwca 2017r. Zespół Simple Pleasures to : Igor Łucykow , Marcin Piech, Kuba Jaworski oraz Carlos Pikuła, nieznani i nielubiani przez nikogo… jeszcze.

 


POTH

POTH (dawniej People of the Haze) to wrocławski rock & roll, afekt, spontaniczność i wyjątkowe koncerty na żywo. Zespół od 2009 zagrał ponad 500 koncertów, zahaczając o Dużą Scenę Przystanku Woodstock (2015), półfinał Must Be the Music 9 oraz kilka europejskich stolic. POTH to trzy wydane albumy pełnogrające: „People of the Haze” (2011), “Fastfood Breslau” (2014) oraz „Przemiany” (2017), dążenie do gitarowych brzmień w świeżej odsłonie, a przede wszystkim świetnie zgrana paczka przyjaciół, która kocha muzykę!
Album „Przemiany”, wydany 19/05/2017 jest efektem muzycznych i światopoglądowych zmian zachodzących w chłopakach z POTH. Historie napisane w języku polskim opowiadają z jednej strony o emocjach, kontrastach, zmysłowości, z drugiej zaś o świadomym
hedonizmie i ironicznym podejściu do świata, do samych siebie. Wyprodukowana przez Andrzeja Puczyńskiego płyta oddycha wolniejszym tempem niż poprzednie kompozycje POTH, jest bardziej melodyjna, nakłania do przemyśleń.

 

 


Bilety : 10/15 zł

Dodaj komentarz