OF THE WOUND AND THE MOON ( solo acoustic set )

Southern Discomfort zaprasza na gig.

☩ :OF THE WAND AND THE MOON:
solo acoustic set

Of The Wand And The Moon to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów współczesnego neofolku. Tradycja gatunku zapoczątkowana przez zespoły takie jak Death In June, Sol Invictus czy Current 93 kontynuowana jest przez Kima Larsena w sposób wybitny, chwytający za serce niepowtarzalnymi kompozycjami i tekstami.
Wywodzący się ze środowiska doom metalowego, tworzący wcześniej projekt Saturnus Larsen już od 1999 roku (album „Nighttime Nightrhymes) czaruje nas muzyką splatanych z poezją neofolkowych ballad, dotykającą tematów takich jak miłość, utrata, przemijanie oraz, subtelnie ujmowane, wierzenia pogańskie. Muzykę Of The Wand and The Moon określić można jako mroczny, eksperymentalny neofolk, a wyjątkowo wpadające w ucho utwory ujmują nie tylko fanów klasyki tego nurtu.

– FB : https://www.facebook.com/wandmoon
– IG : https://www.instagram.com/wandmoon
– YT : https://www.youtube.com/@OTWATM
– BC : https://ofthewandandthemoon.bandcamp.com
– WWW : https://linktr.ee/wandmoon
⚡ Times Out Of Reach – https://youtu.be/xdTGskNOcT4
⚡ Caught In Winters Weave – https://youtu.be/dVmSnmHGaPU
⚡ Whispers Of The Past (video) – https://youtu.be/8i_r6T7EVho

ALEMBIK
ALEMBIK powstał w Krakowie w 2022 roku. K.Hoarder i the Fall rozłożyli na biurkach syntezatory, zdmuchnęli z nich kurz i zaczęli grać.

Muzyka dla słuchaczy starego Mortiis, Wongraven, Depressive Silence, Secret Stairways i soundtracków ze starych gier komputerowych.

☩ ☩ ☩

☩ Bilety w cenie 69zł dostępne wyłącznie w serwisie TicketClub od 11.12.2023
☩ Bilety na bramce dostępne w cenie 89zł
☩ Poniżej 18 roku życia wjazd za FREE (za zgodą rodziców i z opiekunem – zgoda do pobrania tutaj: bit.ly/zgodakoncert) – na miejscu dokument do wglądu potwierdzający wiek.

Dodaj komentarz