OBIEKTY i Leśniewski / Nowacki

Zespół Obiekty pomimo statusu debiutanta ma na swoim koncie trzy małe wydawnictwa opublikowane w 2018 roku własnym sumptem. W czerwcu 2019 roku nakładem Instant Classic ukaże się ich debiutancki album długogrający zatytułowany „Czarne miasto”.

Członkowie formacji wiodą bujne życie muzyczne – można ich spotkać w składach wielu zespołów (m.in. Artykuły Rolne, Bad Light District, Kaseciarz, Mikirurka, New York Crasnals, Próchno, Torpur). Muzyka Obiektów to psychodeliczny lot ubrany w szaty długich, improwizowanych piosenek, w których jest miejsce zarówno na zdyscyplinowany trans, jak i ambientowe plamy. W scenicznych warunkach te dźwięki potrafią jednak zaskakiwać nieoczekiwanymi zwrotami akcji.

Czerwcowa trasa będzie promować debiutanckie wydawnictwo zespołu.

Bandcamp: https://obiekty.bandcamp.com/

Spotify: https://tinyurl.com/y2vbnoh5

Duet Leśniewski / Nowacki od początku swojego istnienia bada pogranicza noise’u, ambientu oraz improwizacji. Formacja konsekwentnie porusza się po tych terenach wykorzystując tylko gitary, efekty oraz wzmacniacze.

Na koncie mają dwa albumy długogrające (wydane nakładem trójmiejskiej wytwórni Music Is The Weapon) oraz jedną epkę.

Na trasie z zespołem Obiekty prezentowany będzie materiał z wydawnictwa „Ślęża”. Gościnnie na perkusji wystąpi Artut Rębisz.

Bandcamp: https://lesniewskinowacki.bandcamp.com/

Spotify: https://tinyurl.com/y43mwnch

 

BILET 15 pln

 

Dodaj komentarz