NAGROBKI

Królowie nekropolo czyli Nagrobki wracają do Alchemii promować swoje najnowsze wydawnictwo pt.: Nagrobki „Pod Ziemią”.
Dotychczas ukazały się dwa single zapowiadające płytę.

Oba wspaniałe:

 

Nagrobki tworzą Maciej Salamon (giatara, wokal) i Adam Witkowski (perkusja, wokal).

Muzyka zespołu to autorska mieszanka gitarowego noizu, zimnej fali, big beatu oraz wczesnego black metalu. Zgodnie z tym, czego można spodziewać się po zespole o tej nazwie – teksty wszystkich piosenek traktują o przemijaniu, śmierci i odchodzeniu.

Dyskografia zespołu: Pańskie wersety, 2014 Stan Prac, 2015 Granit, 2017 Na dwóch ostatnich płytach zespół wspierany były w studio przez Olo Walickiego, Mikołaja Trzaskę, Tomasza Ziętka i Michała Skroka.

Zespół stworzył również muzykę do spektakli teatralnych: Intro Narodowego Teatru Dada von Bzdülöw, dwóch sztuk w reżyserii Michała Kmiecika – Słowo o Jakóbie Szeli Teatr Polski w Katowicach i Portret Trumienny Teatr Polski w Poznaniu, a także słuchowiska i jego inscenizacji na podstawie dramatu Koniec Przemocy autorstwa i w reżyserii Magdy Mosiewicz i Bogny Burskiej.

Nagrobki zagrały do tej pory około 80 koncertów w kraju i za granicą (m.in. Opener, OFF, Unsound, Springbreak). Więcej informacji o zespole i koncertach można znaleźć na profilu zespołu: www.facebook.com/zespolnagrobki

oraz www.nagrobki.bandcamp.com

BILETY: https://goout.net/pl/concerts/nagrobki/bitre/+puvpn/?fbclid=IwAR3PYdwf3H5kGrixRI5Q5OJqlnoF8nZlvZfm-P8g0WT0Fs9jmGqpeDoQQ3A

Dodaj komentarz