Music Blender – Gadabit – Jam Session / Karnawał

Zapraszamy na Music Blender , czyli właściwie jamowanie ! Inicjatorem cyklu jest krakowska grupa Gadabit , która jak zwykle otworzy wieczór krótkim setem, a potem gramy…

Jesteśmy otwarci na różne style muzyczne (jazz,hip-hop, etno, funk, freestyle…a najlepiej wszystko na raz), więc jeżeli tylko umiecie grać, to weźcie instrument, albo bęben i piszczałkę i wpadajcie !
Zakładamy, że muzyka nie ma granic stylistycznych, dlatego nie jest to ani jam jazzowy, ani bluesowy, a najważniejsze, żeby z wymieszania wszelkich dostępnych opcji, powstawało coś, czego jeszcze nie było.

Jak dotąd udało się stworzyć dużo wyjątkowych momentów, które trudno by jednoznacznie zaszufladkować, a świetni freestylerzy wzbogacii muzykę niebanalnymi tekstami. Było także dużo pozytywnego bitu, który nie pozwolił Wam usiedzieć….
Blendujemy znowu i zapraszamy wykonawców i publiczność !
Do dyspozycji uczestników udostępniamy bębny, piec bassowy, gitarowy, decks…

GADABIT to krakowska grupa muzyczna, powstała na początku 2007 r. Jej trzon tworzą: Ind – MC, wokal, K-oui – producent oraz Quban – freestyle, instrumenty perkusyjne. Twórczość zespołu opiera się na brzmieniach klasycznego hip-hopu, ale łączy w sobie także elementy bluesa, muzyki etnicznej, jazzu i innych gatunków muzycznych. Charakterystyczny głos i rymy Inda, nieszablonowe, mocno zapadające w ucho produkcje K-ouiego, lekkość eksperymentowania i współpraca z wyjątkowymi muzykami to coś co wyróżnia Gadabit na polskiej scenie. Obecnie grupa ma przygotowany materiał na swoją drugą płytę pt. „Drzewa”.

WSTĘP FREE!

 

Jeden komentarz do “Music Blender – Gadabit – Jam Session / Karnawał

Dodaj komentarz