Mr. Silla + SALK // Parallels // Alchemia

PARALLELS to eksploracja dwóch z pozoru odległych, a jednak bliskich sobie światów, których dźwięki przeplatają się budując pomost do siebie nawzajem. To muzyczna podróż w znane i nieznane jednocześnie.

Z zapasem płyt w bagażniku i w pięknym towarzystwie my, czyli SALK, ruszamy w drogę, by dowiedzieć się czegoś więcej o ludziach, którzy zjawiają się na koncertach, którzy opiekują się naszymi piosenkami, kiedy my śpimy.

Jesteśmy głodni Waszych historii, przygód, będziemy szukać podobieństw i różnic, które sprawiły, że to wszystko dzieje się tak, a nie inaczej. Liczymy na odkrycie nowych smaków pierogów, hot dogów z idealnie rozprowadzonym keczupem, na zapierające dech w piersiach widoki i zapierających dech w piersiach ludzi.

___________________________________________________________

Już 20 czerwca w Klubie Alchemia wystąpią:

Mr. Silla:
pod tym pseudonimem kryje się Sigurlaug Gisladóttir, jedna z najciekawszych artystek islandzkiej sceny muzyki alternatywnej. Silla to wokalistka i instrumentalistka łącząca w swej twórczości indietronikę, dream pop i ethereal music. Dała się poznać w grupie Múm, a jej głos pojawił się także na albumie „0” Low Roar. Ponadto współpracowała z takimi gwiazdami jak Sóley, Seabear, Snorri Helgason, Amiina i Sin Fang. Podczas koncertów towarzyszy jej gitarzysta Tyler Ludwick.

SALK:
elektroniczna ryba głębinowa, stworzona przez trzech muzyków i poetę. Zespół powstał pod koniec 2015 roku w Krakowie i w piątym miesiącu swojego istnienia dołączył do szeregów warszawskiej wytwórni NEXTPOP. 21 kwietnia ukazał się ich pierwszy album „Matronika”.
___________________________________________________________

Trasa koncertowa powstała z inicjatywny studentek zarządzania kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim, we wsparciu od Krakowska Scena Muzyczna.

Bilety:
przedsprzedaż – 25 zł
w dniu koncertu – 30 zł

 

PARTNERZY
Instytut Adama Mickiewicza
Instytut Kultury UJ
NEXTPOP
Agencja Reklamowa Otis-td

PATRONI MEDIALNI
Gazeta Wyborcza
Culture.pl
somusic.pl
NetFan.pl
muzykaislandzka.pl
Magnifier

Projekt graficzny: Dominika Filipowicz
z wykorzystaniem ilustracji autorstwa Dorota Tylka

Dodaj komentarz