Moriah Woods [USA] + Zwierzę Natchnione

Moriah Woods [USA]
Moriah Woods jest urodzoną i wychowaną w Colorado (USA), a obecnie mieszkającą w Polsce wokalistką, multi-instrumentalistką, autorką tekstów i muzyki tworzącą w stylistyce dark-folk/rock. Dorastając, będąc otoczona przez muzyków o różnych drogach życiowych, Moriah została zainspirowana twórczością takich artystów jak Johnny Cash, Townes Van Zandt, 16 Horsepower, Sharon Van Etten, czy Chelsea Wolfe. Muzyka Moriah zawiera się w szerokim spektrum folk’u oraz country oraz dobrze wyczuwalną i przejmującą głębią.

Moriah przeprowadziła się do Polski wiosną 2014 roku i zaczęła koncertować solo jak i również z zespołem The Feral Trees. Z czasem wykonania solowe zostały urozmaicone o zespół, co w konsekwencji zaowocowało jej pierwszym studyjnym albumem w 2016 roku pt. „The Road To Some Strange Forest”. Na wrzesień 2019 zapowiadana jest premiera nowej płyty Moriah Woods pt. ‚Old Boy’.

‚Old Boy’Live Session:

 

YouTube: https://www.youtube.com/moriahwoodsmusic
Bandcamp: https://moriahwoods.bandcamp.com/
Facebook https://www.facebook.com/Moriahwoodsmusic/
__________________________________________

Zwierzę Natchnione

Zespół wykonuje muzykę w klimacie mistyczno-folkowym, pełnym smętnych gawęd, pradawnych rytuałów i transowych zapętleń.
Teksty to opowieści o przyrodzie, jej cyklach i zależnościach, od robaka drążącego ścierwo, po cywilizacje dwunożnych-nieopierzonych, o nieuchronności śmierci i niezwykłości życia.

https://zwierzenatchnione.bandcamp.com/

 

 

__________________________________________

Bilety – Presale 20zł / Door 25zł
Drzwi – TBA
Start – TBA

Dodaj komentarz