Koncert Echo Rodu & Aldaron

☀️ Droga Nowego Słońca ☀️

🔥 Kiedy: 02.03.2024 🔥
🔥 Start koncertu: 20:00 🔥
🔥 Bilety: 🔥
50 zł – przedsprzedaż – https://tiny.pl/cv5h8
70 zł – w dniu koncertu

Zaczynamy drogę Nowego Słońca! Bard(dziej) RAzem 🔥W Synergii Energii na Scenie, w obie strony! Przy ogonisku, nad rzeką, czy pod rozgwieżdżonym niebem, w świetle Księżyca… Cały czar naszych Bieszczadzkich spotkań niesiemy w mury Waszych miast. Połączymy te dwie potężne moce – natury i cywilizacji, tworząc odprężającą i wybuchową Akustyczno-Elektroniczną mieszankę! zBARDziejemy jeszcze bardziej!
ECHO RODU i ALDARON Zagramy dla Was razem na jednej scenie. Dwa koncerty, wynoszące ze świadomości w podświadomość filozoficznymi pieśniami Aldarona, ubogaconymi wokalnym akompaniamentem Echa Rodu, z kolei któremu zawdzięczymy podróż w stare, pradawne lasy i święte słowiańskie gaje…
Dołączcie do nas przy tych nastrajających wibracjach, w świetle ognia. Do zobaczenia w Krakowie!

Echo Rodu – projekt muzyczny powstały w ostępach dzikich gór – harmonijne wibracje niesione w organicznych brzmieniach śpiewów oraz dawnych instrumentów (słowiańskiej harfy, liry korbowej, bębnów i innych). Łączy słowiański folklor i plemienne rytmy ze współczesnością –
bujającą elektroniką inspirowaną odgłosami przyrody. Całość zanurza w mistycznej aurze prastarych rytuałów i transowych tańców.

Paweł Aldaron Czekalski. Filozofujący bard gitarowo transowy, pieśni o tym, co wokół, co wewnątrz i z różnych perspektyw. Czasem zaniepokojenie, czasem ukojenie – tęsknota za pierwotną prawdą i miłością w świecie martixa. Teksty bywają mantrą, koronką lub pejzażem. Dla wielu drogi poeta drogi.

Głównym obszarem działalności są Bieszczady artystę można spotkać na koncertach w całej Polsce (i nie tylko). Zazwyczaj gra solowo, ale często dołączają zaprzyjaźnieni muzycy w różnych konfiguracjach, co tworzy unikalny charakter każdego koncertu.

Dodaj komentarz