Kody na nostalgię – koncert SMKKPM + Basia Dratwińska

Zespół o najdłuższej nazwie w Polsce i najtrudniejszym do zapamiętania skrócie zaprasza na najbardziej legendarne koncerty! Niewymuszone wzruszenia, bezpretensjonalna zabawa, świetne teksty i atmosfera jakiej nie jest w stanie zaserwować żaden inny zespół, NAWET za granicą.
W TYCH PIENIĄDZACH – naprawdę ciężko o lepszą, bardziej romantyczną i przebojową rozrywkę na takim poziomie!
_____
BILETY: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/105510/Krak%C3%B3w/SMKKPM/
EARLY BIRD – 45 zł
STANDARD – 55 zł
W DNIU KONCERTU (BRAMKA) – 65 zł
_____
19:30 – otwarcie bram
20:00 – Basia Dratwińska
21:00 – SMKKPM
_____
Dlaczego KODY NA NOSTALGIE?
GODMODEON
Czy Ty też tęsknisz za czasami, kiedy Twoje życie odmierzały kolejne rzuty k20 lub k100? Kiedy foliowana karta w boosterze jarała cię bardziej niż uśmiech Basi z 3C albo Tomka z humanistycznej? Gdy noce i dnie mijały na snuciu historii tak pięknych, że wszystkie kinowe hity mogą się schować?
KLAPAUCIUS
A może woleliście nerdzić w Simsy? Wymyślać sobie lepsze życia albo znęcać się nad Simami i zabierać im tę przeklętą drabinkę do basenu? Lub po prostu Wasza frustracja w związku ze zmieniającymi się modami i nowymi obowiązkami jest tak duża, że chcielibyście wrócić do MAX pierwszej liceum?
No właśnie, my tak z tym wszystkim mamy.
AEZAKMI
I właśnie dlatego! unikając słonecznego światła, kryjąc się po naszych no lajfowych piwnicach, odkładając tak zwane życie towarzyskie na bok, zrobiliśmy garść piosenek spiętych luźno kategorią: FANTASY. I wiecie co? Już nie możemy się doczekać, żeby TEJ JESIENI wszystkie je wam odśpiewać.
NWCAVERTINGOUREYES
Siądźcie z nami przed pożółkłym kineskopem, wklepcie KODY NA NOSTALGIE i wyruszcie z powrotem w świat, gdzie i LOCHY i SMOKI i HARRY POTTER i TONY HAWK i WSZYSTKIE NERDOWSKIE ROMANSE są codziennością, a studia czy praca w korpo to dziwny sen, który powoli odpływa w zapomnienie.
Rzuć z nami na obrażenia. Nasze zawsze są krytyczne.
_____
SMKKPM – czyli Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, to krakowski zespół prezentujący bezpretensjonalne połączenie humoru, dystansu do życia, szczerej zabawy i fantastycznej alternatywnej muzyki. Grupa ma na koncie dwa albumy: „Superbohater” [2018] oraz „Brzydki” [2023]. W swojej muzyce i tekstach często wyrażają humor, dystans do siebie i świata oraz ironiczny pesymizm. Promują „przeciętność”, akceptację siebie i dobre, życiowe przesłanie.
Ich utwory – „Superbohater”, „Kartografia” oraz „Piechotą do Twojego serca” trafiły do polskiej komedii romantycznej „Miłość jest blisko”. Z kolei piosenka „Bzdury” znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu „Czarna Owca”. Grupa ma za sobą kilkanaście występów telewizyjnych oraz koncerty na wielu wydarzeniach kulturalnych, juwenaliach, nocach teatrów, festiwalach i wszelkiego rodzaju imprezach muzycznych, a także koncert w Radiowej Trójce (kiedy była jeszcze „Trójką”). SMKKPM została również wybrana jako support grupy Scorpions podczas Life Festival Oświęcim w 2017 roku.

Dodaj komentarz