King Buffalo, Red Scalp, AcidSitter

SOULSTONE GATHERING PRESENTS:
Soulstone Gathering presents:
⚫ King Buffalo (USA)
Stonerowo-bluesowa ekipa z Rochester w stanie Nowy Jork. Muzyka King Buffalo jest jednocześnie ciężka i bardzo relaksująca. Bardzo dobre melodie i sprawnie zaaranżowane kompozycje łączą się tutaj ciepłym, miękkim brzmieniem zanoszącym słuchacza na bezkresne amerykańskie równiny.
Gratka dla fanów Causa Sui, Asteroid czy All Them Witches.
▶ https://www.facebook.com/kingbuffaloband
🎧 Zespół na trasie koncertowej będzie promował swój najnowszy album „The Burden of Restlessness”: https://bit.ly/3vUEh1C
🔴 Red Scalp (Polska)
Zespół powstał w 2012 roku, kiedy to fascynacja twórczością Black Sabbath, czy legend psychodelii i stoneru, połączyła się z chęcią tworzenia własnej muzyki. Red Scalp dodał jeszcze do muzycznej receptury elementy doomowe i w ten sposób określił swój styl. Wspaniale zaprezentowali go już na debiucie, „Rituals” z 2016 roku. Grupa miała okazję supportować między innymi kapitalnych Amerykanów z Clutch w 2017 roku.
Warto też wspomnieć, że muzycy Red Scalp stoją za świetną imprezą Red Smoke Festival.
🔴 Acidsitter (Polska)
Nowopowstałe krakowskie sanatorium dźwięków niebanalnych, w którego skład wchodzą doświadczeni psychonauci: Tetsuya Nara (Tumbling Walls, Rajka), Rafał Klimczak (Neal Cassady, Świniary), Tomek Głuc (Neal Cassady, Nucleon) oraz Filip Franczak (Fraktale, Tumbling Walls, Kaseciarz).
Muzyka AcidSitter to skok na głęboką wodę w nurt psychodelicznych dźwięków pełnych punkowej energii. Gdyby Roky Erickson żył, to był lajkował. Tyle w temacie. Tune in. Set in. Drop dead.
Make Acid Great Again!
⚫ Miejsce: Klub Alchemia, Estery 5, Kraków
⚫ Data: 3 sierpnia 2022 roku
🎟 Bilety: https://bit.ly/3MHK3u6
Early bird – 69zł
Regular pre-sale – 89zł
At the door – 100zł

Dodaj komentarz