Koncert odwołany ! JUNE of 44 / US + Titanic Sea Moon

22 maj 19:30
80 dni temu niedziela
Koncert odwołany ! JUNE of 44 / US + Titanic Sea Moon
Europejska trasa obejmuje dwa koncerty w Polsce - to wydarzenie z gatunku "MUSISZ BYĆ"!!
OŚWIADCZENIE ZESPOŁU
” It is with immeasurable disappointment that our upcoming concerts in Eastern Europe are canceled due to temporary and unexpected health issues. ”
Alchemia & Fonoradar records zapraszają:
JUNE of 44 / US + Titanic Sea Moon / PL / 22.05.2022
JUNE of 44– zespół którego przedstawiać nie trzeba! Po reaktywacji w 2018 roku wracają ponownie do Europy, tym razem planując dwa koncerty w Polsce.
Legenda post-hardcore/math rock z Louisville działa od 1994 do 2000 roku. Od początku związani z sublabelem kultowej wytwórni Touch and Go records – Quarterstick.
Debiutancki album Engine Takes to the Water (1995) to płyta z gatunku „sztosów” lat 90ych, obok Slint – Spiderland, czy debiutu Tortoise.
Każda kolejna płyta utrzymywała wysoki poziom, do dziś ich styl jest niepodrabialny. Wyróżniali się również szatą graficzną poszczególnych wydawnictw.
Patrząc na skład zespołu to swoista supergrupa, by wymienić tylko najważniejsze zespoły w których grali:
Jeff Mueller (Rodan, Shipping News)
Fred Erskine (Hoover, Crownhate Ruin, Abilene)
Doug Scharin (Codeine, Rex, HiM)
Sean Meadows (Sonora Pine, Lungfish, Letter E)
Zespół reaktywował się ponownie w 2018 roku, a w 2020 roku wydał nowy album zatytułowany Revisionist: Adaptations & Future Histories in the Time of Love and Survival. (wydany również w Polsce przez Fonoradar records)
Europejska trasa obejmuje dwa koncerty w Polsce – to wydarzenie z gatunku „MUSISZ BYĆ”!! by potem wpisać go sobie na karteczce z napisem „Koncert Życia”
https://juneof44.bandcamp.com/
Titanic Sea Moon rozpoczął działalność w 2017 roku. Pierwsze koncerty skład zagrał w grudniu 2018 roku. W wakacje 2019 nagrał materiał na pierwszą płytę Exit nr 2020. Na winylu i CD została wydana przez wydawnictwo Fonoradar Records. Członkowie zespołu wcześniej występowali w wielu zespołach m.in.: ewa braun, Guernica Y Luno, Wszystkie Wschody Słońca, Przyzwoitość, Shitface, Najprzyjemniejsi.
Muzyka tria to psychodeliczny trans z elementami kraut oraz postrock.
Zespół promuje właśnie swoją drugą płytę wydaną również przez FONORADAR records.
https://fonoradar.com/produkt/titanic-sea-moon-exit-no-2020-cd/?fbclid=IwAR3MXV3O4e1uM7oNxRfPeWxT7HkEop39wFm365SUFISQ9imvYnSU9IrJOJo
https://www.youtube.com/watch?v=BlFAgrjXLNM&t=98s
www.titanicseamoon.bandcamp.com
Bilety – 70 pln – rezerwacja , 80 pln – w dniu koncertu
Rezerwacja biletu w cenie przesprzedażowej na
annarydzowska@wp.pl
Proszę podać tytuł koncertu oraz ilość biletów

Dodaj komentarz