J. Bernardt

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert J. Bernardt! Jeden z wokalistów Balthazar powraca do Polski, by tym razem 10 kwietnia zagrać koncert w krakowskiej Alchemii!

J. Bernardt, a właściwie Jinte Deprez, to jeden z wokalistów uwielbianej w Polsce grupy Balthazar. Artysta w ubiegłym roku wydał nakładem wytwórni Play It Again Sam debiutancki album „Running Days”. Krążek otwiera i promuje singiel „On Fire”:

J. Bernardt zaczął eksperymentować z różnymi gatunkami muzycznymi, w związku z czym jego solowy projekt odbiega nieco od muzyki Balthazar – artysta inspirował się twórczością D’Angelo, How To Dress Well czy Gorillaz. Muzyka J. Bernardt to mieszanka soulu, R’n’B i gitarowych rytmów. „Kiedy pracowałem nad albumem wydawało mi się, że nie wiem co właściwie komponuję. Teraz jak słucham utworów to myślę sobie, że to jest bardzo szczera płyta. Pracując sam odkryłem, że bardzo łatwo skomponować coś nowego, ale o wiele trudniej jest skończyć cały projekt. To była najbardziej interesująca część tej podróży i coś czego potrzebowałem. Wybierając taką drogę odkryłem coś nowego o sobie samym.” – mówi Jinte. Po ostatnich, niesamowitych koncertach w Warszawie i Poznaniu J. Bernardt wróci, by zagrać na południu Polski.

Bilety są już dostępne w sprzedaży!

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2018-04-10 (wtorek)
Miasto: Kraków
Miejsce: Alchemia
Adres: ul. Estery 5
Godziny: otwarcie drzwi – 19:00, start koncertu – 20:00
Ceny biletów: 55 / 65 zł

Miejsca sprzedaży: 

www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.ebilet.pl,www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Dodaj komentarz