HUBRIS. + PURE BEDLAM + IN2ELEMENTS

HappyDying Productions zaprasza na
HUBRIS. (CH) + PURE BEDLAM + IN2ELEMENTS
21.03. Kraków, Alchemia

Bilety: 40 PLN w dniu koncertu

Szwajcarzy z Hubris. ponownie w Polsce, tym razem w towarzystwie zespołów Pure Bedlam i In2Elements. Przygotujcie się na noc pełną post rocka, progresywnego metalu i post-hardcore’a.

Zagrają:
HUBRIS. (CH) – szwajcarski zespól instrumentalny z Fryburga. Założony w 2014 roku kwartet wyróżnia się oryginalnym stylem łączącym elektroniczną atmosferę z elementami właściwymi scenom metalowej oraz progresywnej. Grupa promuje obecnie swój najnowszy album „The One Above”, który został wydany 10 lutego 2023. Tylko w tym roku Hubris zagrali trasy koncertowe w USA, Indiach, Australii, Europie Zachodniej, oraz Azji, wystąpili też na festiwalach Dunk Festival i Post Festival. Koncerty Hubris naszpikowane są dużą dawką energii i na długo pozostają w pamięci.

FB: https://www.facebook.com/Hubrisband
BC: https://hubrisband.bandcamp.com
YT:
The One Above (live session): https://www.youtube.com/watch?v=IVoFDqzLqYg
The One Above (full album): https://www.youtube.com/watch?v=fIOBRJ9m-Lc&t=53s

PURE BEDLAM – 90’s worship wymieszany z post rockiem, alternatywą i kilkoma innymi składnikami. Trochę jakby At the Drive In, Jimmy Eat World i Poison The Well poszli razem na piwo. Projekt muzyków Mentora, J. D. Overdrive, Lasu Trumien, The October Leaves i In2Elements. W 2021 zadebiutowali płytą „Taking Shape”, a rok później powrócili z płytą „The Sightseer”, która jeszcze bardziej eksponuje melodyjne oblicze zespołu. Obecnie grupa pracuje nad trzecim krążkiem.

FB: https://www.facebook.com/purebedlamband
BC: https://purebedlam.bandcamp.com/releases
YT:
Earthly Possessions: https://www.youtube.com/watch?v=zDSR-DMItO4
The Sightseer (full album): https://www.youtube.com/watch?v=-SYwMzLmQYU

IN2ELEMENTS – początki zespołu sięgają roku 2017, kiedy to I2E powstało jako solowy, instrumentalny projekt gitarzysty Adama Szopy (znanego również z Pure Bedlam). Po wydaniu EPki „The World to Come” w 2018 roku i dobrze przyjętego pełnego albumu „Cold” w 2019 roku, projekt przekształcił się w pełny zespół, a do składu dołączyli Krzysztof Rutka (ex-Transmission Zero) na basie i Michał Szendzielorz (Gallileous) na perkusji. Od tego czasu zespół wypuścił dwa materiały: „Cycles” (2020) i „It’s Always Darkest Before the Dawn” (2022).

Dodaj komentarz