Hard Times

Hard Times to trzech muzycznych gentlemanów z Krakowa grających trochę bluesa, trochę folku, trochę na smutno o miłości i trochę na wesoło o urokach życia.

Grają piękne, pozbawione niepotrzebnej egzaltacji piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające za gardło lub porywające do tańca.

Jak nikt wcześniej mieszają gospel z flamenco, bądź bluesa z krakowską balladą.

Nadchodzący koncert będzie częścią trasy promującej najnowszy albym Hard Times zatytułowany „Siedem”.

Łukasz Wiśniewski  – śpiew, harmonijka, ukulele

Piotr Grząślewicz  – gitara

Marcin Hilarowicz  – gitara

WSTĘP 25 zł

 

 

Proszę Państwa, mówię to jako rekomendację – spodobało mi się to bardzo, spodobała mi się muzyka, bo ja w ogóle lubię bluesa, spodobał mi się wokal, spodobały mi się piosenki. Pomyślałem – zaproszę tych młodych ludzi do studia.” (Wojciech Mann, „Kocham to, co lubię”, TVP2)

„Silną stroną tej płyty jest jej eklektyczny charakter, wsparty na silnych bluesowych podstawach. Podobnie jak na koncertach panowie blendują elementy bluesa z inspiracjami muzycznymi z różnych stron świata, począwszy od country poprzez afrykański folk i gorące rytmy muzyki hiszpańskiej. Pomimo silnego zróżnicowania album stanowi solidną całość, która przypadnie do gustu wielbicielom szeroko pojętej dobrej muzyki.” (Piotr Łukasiewicz, JazzPRESS, recenzja płyty „Trio”)

„Stylistyczny melanż to znak firmowy Hard Times, i oby się to nigdy nie zmieniało!” (Ewa Jodko, Twój Blues)

Dodaj komentarz