Ghostly Kisses (CA) – pierwsza polska trasa artystki!

Artefact Music we współpracy z FMLY Agency prezentuje: Ghostly Kisses po raz pierwszy w Polsce!

Ghostly Kisses to muzyka kanadyjskiej piosenkarki i autorki tekstów Margoux Sauvé, która naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku pięciu lat, tym samym kontynuując rodzinną tradycję tworzenia muzyki. Nazwa jest zainspirowana wierszem Williama Faulknera Une ballade des dames perdues  i ma być odbiciem eterycznego głosu piosenkarki. Polska publiczność będzie miała okazję posłuchać Margaux w czasie trzech koncertów, które da nadchodzącej jesieni w naszym kraju.

 

Ghostly Ksses

Jej twórczość trudno jednoznacznie przyporządkować. To kompozycja muzycznych kolaży poskładanych z syntezatorów, skrzypiec, fortepianu i oczywiście wokalu Margaux. Jej głęboka, a zarazem delikatna barwa głosu hipnotyzuje razem z pulsującym, budującym atmosferę muzycznym tłem.

Przełomem dla Ghostly Kisses był utwór Such Words, który w ciągu doby od premiery osiągnęła 50 000 odsłuchań na Spotify.

Kolejnym kamieniem milowym okazał się singiel Empty Note, którego teledysk na YouTube odtworzono ponad 800 000 razy. Do tej pory artystka ma na koncie dwa wydawnictwa: What You See oraz The City Holds My Heart. Kolejna EP’ka Margaux jest zaplanowana na początek przyszłego roku.

Artystka ma za sobą wiele publicznych wystąpień: od małych i kameralnych, po wielkie, nie tylko festiwalowe sceny: otwarcia przed uznanymi artystami takimi jak: RY X, Charlotte Cardin, Trixie Whitley, Milk & Bone. Wystąpiła na Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym w Montrealu i Festival d’Été w Quebecu. W minionym półroczy koncertowała w Kanadzie i USA wyprzedając połowę wydarzeń (Montreal, Toronto, Levis i Beloeil).

Ghostly Kisses odwiedzi Polskę i ze swoim zespołem oczaruje słuchaczy onirycznymi, emocjonalnymi utworami. Magiczna atmosfera krakowskiej Alchemii, warszawskich Chmur i gdańskiej Ziemii będą doskonale współgrać z jej muzyką. Podczas jesiennych występów zostaną zaprezentowane na żywo utwory z dwóch wydanych do tej pory EP i poznać przedpremierowo materiał, który zostanie wydany na początku 2020 roku.

(Źródło: https://kulturalnemedia.pl/)

 

Biletyhttps://goout.net/pl/bilety/ghostly-kisses/jexe/

 

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCJnFFU-MnLDjdaIbJkiIu9A
Spotify: https://open.spotify.com/artist/7EkzQPP0cgt2qCnXUg6PHj
Soundcloud: https://soundcloud.com/ghostly-kisses

Patroni medialni trasy: Outrave, Głos Kultury, Kulturalne Media

 

 

Jeden komentarz do “Ghostly Kisses (CA) – pierwsza polska trasa artystki!

  1. Pingback: viagra

Dodaj komentarz