Fertile Hump / Moriah Woods / Stay Nowhere /

Bang! Nagraliśmy płytę, a że teoretycznie wyrobimy się z winilami i kąpaktami na październik - to zagramy z tej okazji kilka gigów. 

Bang! Nagraliśmy płytę, a że teoretycznie wyrobimy się z winilami i kąpaktami na październik – to zagramy z tej okazji kilka gigów.

FERTILE HUMP

Magda, Tomek i Maciej. Jesteśmy z Warszawy i gramy coś między bluesem a punkiem, a jako, że nie jesteśmy wirtuozami, to dla bezpieczeństwa dodajmy jeszcze, że „garaż”. Słyszeliśmy jednak, że gramy dobre koncerty. To miłe.
Szalenie miło będzie nam wrócić do szacownej Alchemii w szacownym Krakowie. Razem z nami z busa wyskoczy jeszcze jeden zespół, a imię jego:

Moriah Woods – od niedawna zamieszkała w Pulawach songwriterka pochodząca z USA. Muzykę we krwi, jej matka jest skrzypaczką, ojciec – muzykiem rockowym. Już jako nastolatka wyprowadziła się z domu by grać i podróżować. Po powrocie w rodzinne strony Woods zajęła się pisaniem własnych utworów. W grudniu 2013 roku ukazał się jej pierwszy album zatytułowany
„Bring the Rain”. Co ciekawe, krążek nagrała samodzielnie we własnym domu. Płyta zawiera dziesięć kompozycji utrzymanych w stylistyce amerykańskiego folku lat 20.

Obecnie Moriah Woods mieszka w Polsce i właśnie skończyła nagrywać nową płytę, której premiera wyznaczona jest na pierwszego października.
Zaangażowana jest także w działalność zespołu The Feral Trees.
Ma na swoim koncie koncerty w Niemczech, Holandii, Belgii, Francjii, USA, Węgrzech i Słowacji.
Podczas tegorocznej edycji festiwalu Open’er Moriah była gościem sceny dworcowej.

https://moriahwoods.bandcamp.com/

STAY NOWHERE

To nowy, trzyosobowy zespół z Krakowa i Zakopanego. Po kilku udanych koncertach rozniosła się wieść po kraju, że na żywo są wybuchowi jak silnik rakietowy. Grają tak, jak grało się w latach 90tych w USA, a jednocześnie niosą nowe spojrzenie na obecną muzykę alternatywną. Ich debiutancka płyta została wydana w legendarnej Antenie Krzyku. Sprawdź ich nagrania:

https://www.youtube.com/watch?v=OdAZdsuuc2Y
https://www.youtube.com/watch?v=wUwR9rFb49g

BILETY: https://goout.net/pl/bilety/fertile-hump/lstc/

Bilety · 20 zł – 25 zł

 

Dodaj komentarz