Eric Shoves Them In His Pockets – nowa płyta – „With Love”

Ze swoimi oryginalnymi i chwytliwymi melodiami inspirowanymi m.in. niezależną muzyką z Północno-Zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, zmieszanymi z wschodnioeuropejskim otoczeniem i energetycznymi koncertami Eric Shoves Them In His Pockets jest zespołem, którego nie w sposób przeoczyć.

Trio jest częścią nowej, dynamicznej polskiej sceny muzycznej, a Szymona Najdera, Christopha Thuna i Huberta Woźniakowskiego z osobna możecie usłyszeć też w Pauli&Karolu, New People czy Queer Resource Center.

Cztery lata po wydaniu bardzo dobrze przyjętego debiutanckiego albumu „Walk It Off”, Eric Shoves skończyli pracę nad nowym materiałem i chcą się nim z Wami podzielić.

Niektóre piosenki z płyty „With Love” towarzyszyły zespołowi od dawna, nabierały szlifów grane na żywo i dojrzewały wraz z chłopakami, by w końcu dać się zarejestrować w rodzinnym domu Huberta z pomocą odpowiedzialnego za produkcję Igora Nikiforowa.

W muzyce Eric Shoves wciąż czuć ducha amerykańskiego indie rocka późnych lat 90., jednak brzmienie zespołu stało się bardziej obfite i różnorodne – można się w nim doszukać zarówno nowoczesnego garażowego grania, jak i hip-hopu, czy slacker folku. Historie opowiadane przez Christopha, Huberta i Szymona stały się tekstowo i melodyjnie pełniejsze, bez zmian pozostała za to lekkość i bezpośredniość kompozycji grupy, którą sami najlepiej opisują słowami: „chcieliśmy grac muzykę normalną”.

BILETY 20 zł

Dodaj komentarz