Eastern Standard Time at Klub Alchemia

Eastern Standard Time to grupa muzyków z Waszyngtonu, która połączyła Jazz i Reggae, dodała elementy Soulu oraz oryginalnego Jamajskiego Ska!

Początkowo byli grupą Ska-Jazzową z wpływami Be Bop. Dojrzewali przez ponad dwie dekady, dodając do swojego repertuaru Rocksteady, Reggae, Latin, Dub, Soul, a nawet Spy Jazz. Wszystko po to, aby stworzyć nowy dźwięk, który został nazwany „Caribbean Beat”.
Eastern Standard Time to muzycy światowej klasy, mający na koncie dziesiątki tras koncertowych po Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie. Mogą również rościć sobie prawo do bycia pierwszym zespołem w USA ich gatunku! Występując z klasycznymi artystami jamajskimi, takimi jak Mr. Symarip, Charley Organaire i Derrick Morgan, EST zasłynął dzięki pomysłodawcom tego stylu. Wydali również album z koncertem na żywo w towarzystwie Derricka Morgana, który został nagrany na festiwalu Supernova International Ska w 2017 roku.
Ich dyskografia przyniosła im uznanie z tak bliskiej odległości, jaką jest ich rodzinne miasto – gdzie przez Washington Post nazwano ich „jednym z najlepszych zespołów Waszyngtonu” – do odległych rejonów globu, takich jak Argentyna, Rosja, Indonezja i Wenezuela; utwory Eastern Standard Time są tam regularnie puszczane w rozgłośniach radiowych.
Eastern Standard Time pojawił się na wielu Międzynarodowych Festiwalach Muzycznych, jak i w specjalnych programach telewizyjnych. Muzykę zespołu można usłyszeć w ścieżkach dźwiękowych do filmów i w stacjach radiowych na całym świecie. Przy ich ekscytujących dźwiękach nie sposób stać w miejscu 
Na początku 2018 roku stworzyli nową płytę uwzględniając wszystkie style muzyczne, z których są znani. Teraz planują kilka międzynarodowych tras koncertowych, aby wesprzeć jej wydanie.

BILETY : 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu

 

Dodaj komentarz