Dynasonic + Mike Majkowski

DYNASONIC:

Dubwave. Tak można określić muzykę tria, w której puchnący od basów dub romansuje z retro dźwiękami klasycznego instrumentu i field recordingu. Hipnotyzująca repetytywność w naturalny sposób podpowiada skojarzenia z falami, przy czym eksperymentalna elektronika każe pamiętać, że jeśli już fale, to raczej wzburzone.

Koncerty są zarazem premierą  płyty #1, która ukazała się na limitowanym winylu (66 szt.) w Don’t Sit On My Vinyl (sublabel Gusstaff Records) oraz  jeszcze mocniej limitowanej kasecie (34 szt.) w DYM records.

https://polifonia.blog.polityka.pl/2019/01/21/7-plyt-ktorych-warto-posluchac-w-tym-tygodniu-2/

http://tegoslucham.pl/index.php?s=blog&id=1102

https://10fuckingstars.wordpress.com/2019/03/16/wracam-do-domu-i-wlanczam-muzyke-2-2019-tk-echo-the-telescopes-buzzcocks-homeless-cadaver-dynasonic/

 

Mateusz Rychlicki (Kristen, Kobieta z Wydm) – drums, electronics

Adam Sołtysik (ex-Pogodno) – bass

Mateusz Rosiński (wrong dial, Dym Records) – electronics

BILETY : 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu

 

https://www.facebook.com/dynasonicband/

 

http://smarturl.it/Dynasonic

https://soundcloud.com/mat_ry/sets/dynasonic-1/s-6Yofc

https://www.dropbox.com/s/4sbcg81fmpug2py/dynasonic%20%231.zip?dl=0

 

MIKE MAJKOWSKI:

Basista znany z m.in. zespołu Lotto, a także producent muzyki solowej. Jego albumy, opisane jako „nieco nikczemne, jeśli nie wręcz zdradzieckie”, „piękne rozmycie” i „całkowicie wciągające badanie trwające”, obracały się wokół akustycznego kontrabasu połączonego z różnymi źródłami instrumentów elektronicznych i akustycznych. Ostatnio skupia się na wykorzystaniu instrumentów elektronicznych i tak też będzie występował na koncertach.

Mike Majkowski – solo electronics

Dodaj komentarz