Dopelord, Weedpecker, Spaceslug, Major Kong

Soulstone Gathering presents:

Dopelord, Weedpecker, Spaceslug i Major Kong na wspólnym koncercie z okazji premiery splita z numerem od każdej kapeli (dobro będzie do nabycia na miejscu).

Dopelord
Absolutnie topowy zespół na krajowej scenie. Ciężko jest znaleźć drugi band, który na bazie solidnego riffu buduje tak świetne i zapadające w pamięć numery. Niektóre z nich już teraz można uznać za hymny polskiego stoner doomu. „Come to the Sabbath!” śpiewają już całe sale.

Weedpecker
Dzięćzioł już od jakiegoś czasu puka do bram ekstraklasy szeroko rozumianego rocka psychodelicznego / stoner rocka. Po wydaniu ostatniej płyty ‘III’ z hitami pokroju ‘Liquid Sky’ – znalazł się w jej czołówce. Jeden z najlepszych zespołów i muzyków na polskiej ziemi w klimacie W.

Spaceslug
Składają hołd podróżom kosmicznym. Grają niezwykle dojrzały i przestrzenny doom ubrany w zimny, melancholijny klimat. Wsiadaj na statek i nie zapinaj pasów.

Major Kong
Major Kong narodził się pod koniec 2010 r. w Lublinie. Od początku stanowili instrumentalne trio. Tylko riffy i ciężar eksplodujący z gitar, basu, bębnów, głośnych wzmacniaczy i dużych kolumn.

Kiedy? 16.03
Gdzie? Klub Alchemia, Kraków
Bilety? I pula: 50 zł, II pula: 60 zł, przedsprzedaż wkrótce

See you in the circle!

Dodaj komentarz