Domowe Melodie

05 gru 20:00
3535 dni temu środa
Domowe Melodie
Domowe Melodie to muzyczny projekt trójki szalenie oryginalnych temperamentów: Justyny Chowaniak , Staszka Czyżewskiego i Kuby Dykierta.

W pewnym momencie ich muzyczne ścieżki zbiegły się w mieszkaniu przy  ulicy Hożej w Warszawie, co było bodźcem do powołania do życia  projektu, który zachwyca swoją oryginalnością zarówno pod względem warstwy tekstowej jak i kompozycyjnej.

Połączyło ich kreatywne i nieszablonowe podejście do muzyki jak i do procesu jej tworzenia, czego następstwem jest ich debiutancki album.

Podczas koncertów usłyszymy to, co w ich debiutanckiej płycie najlepsze, czyli szczerość, całą gamę emocji, a przede wszystkim rzadko spotykaną dojrzałość emocjonalną. Teksty w połączeniu z brzmieniem pianina, kontrabasu i tzw. „przeszkadzajek” sprawiają, że otrzymujemy dawkę subtelnego grania.

Niezwykłe w tym projekcie jest to, że melodie na wskroś przesiąknięte są domową atmosferą ich powstawania. Słuchając debiutanckiego albumu Domowych Melodii z utworu na utwór przenosimy się do niezwykłego świata Justyny, Staszka i Kuby, który w pewnym momencie staje się naszym własnym.

Przyjdźcie i przekonajcie się sami. Zakochacie się w ich muzyce po uszy.

                                       Rafał Gruszkiewicz, musicis.pl

Justyna Chowaniak (Polska)pianino, kompozytorka, autorka tekstów
Staszek Czyżewski (Polska)kontrabas
Kuba Dykiert (Polska)gitara, perkusja

Dodaj komentarz