Digit All Love

Digit All Love to wrocławska formacja, która od dziewięciu lat konsekwentnie kreuje własny eklektyczny styl. Zespół łączy elektroniczne brzmienia z klasyczną sekcją smyczkową. 

Od początku kojarzony z nurtem trip-hopu jako jedna z pierwszych tego typu grup w Polsce. Balansuje pomiędzy mrocznymi i melancholijnymi dźwiękami, równoważonymi przez dynamiczne partie wiolonczeli, altówki i skrzypiec. W dotychczasowym dorobku grupy znajdują się dwie płyty: Digit All Love (2007) oraz V (2010).

Brzmienie Digit All Love to przestrzenna i nastrojowa muzyka klimatu, w której dużą rolę
odgrywają detale. Album „Augusta” powstawał dokładnie rok. Znajduje się na nim osiem
kompozycji Maćka Zakrzewskiego i Joanny Piwowar-Antosiewicz. Utwór „Will You Dare”, do którego powstał teledysk, oddaje atmosferę całej płyty.

„Tytuł płyty został starannie przemyślany. Staraliśmy się znaleźć słowo, które będzie zrozumiałe pod wieloma szerokościami geograficznymi, a jednocześnie odda ważny okres w działalności Digit. Sierpień to miesiąc, w którym odbyła się pierwsza próba z Asią Piwowar i miesiąc wydania pierwszej płyty razem. Wraz z wydaniem Augusty zamknęliśmy konceptualny cykl i otwieramy się na kolejny, nastawiony na interakcję ze słuchaczami. „

mówi Maciek Zakrzewski

Bilety 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu

Joanna Piwowar Antosiewicz – vocal

Maciek Zakrzewski – samples,electronics

Radek ‚Bond’ Bednarz – bass & modulation

Michał ‚Mucha’ Muszyński – drums & loops

Olga Kwiatek – violin

Ewa Hofman – viola

Olga Kończak – cello

Dodaj komentarz