Death In Rome + Vysoke Celo & By The Spirits

☩ DEATH IN ROME

https://www.deathinrome.lima-city.de/
https://www.facebook.com/DeathInRome/

• Summertime Sadness (Lana Del Rey – Cover)
https://youtu.be/VwYrOCB0_To
• Wrecking Ball (Miley Cyrus – Cover)
https://youtu.be/wVmrN_NAu-s
• Lambada (Kaoma – Cover)
https://youtu.be/Dn_VZCeKjoo

Wyjątkowy projekt grający wyjątkową muzykę. Muzycy specjalizujący się w posępnych i dostojnych coverach znanych utworów. Wyobraź sobie kawałki Rihanny, Michaela Jacksona czy Lany Del Rey w stylistyce Death In June. Nie możliwe? A jednak.

☩ VYSOKE ČELO

https://vysokecelo.bandcamp.com
https://www.facebook.com/vysokecelo/

Projekt elektroniczno – spacefolkowy założony przez J. pod skrzydłem Opus Elefantum Collective. Obecnie Vysoké Čelo to 4 osobowy kolektyw eksplorujący barwne, baśniowe, dźwiękowe pejzaże od folkowo ambientowych po klimaty bliższe techno.

☩ BY THE SPIRITS

https://www.facebook.com/bythespirits/
• „Visions” https://www.youtube.com/watch?v=zktxK1YKVw8

By the Spirits to jednoosobwy projekt z pogranicza folku i neofolku. Oficjalnie został powołany do życie w marciu 2016 na Dolnym Śląsku. Do dziś By the Spirits ma na swoim koncie demo, EP „Branches and Old Bones”, album „Mouth of Kalki” nagrany wspólnie ze Skalpami z Drzew, dwa wydawnictwa live i jeden pełny album „We are falling” wydany w czerwcu 2018 roku przez Only the Sun Knows i Urtod Void. Rdzeń By the Spirits stanowi inspirowana szeroko pojętym folkiem muzyka oraz teksty poruszające tematy takie jak związek pomiędzy człowiekiem a naturą, duchowość, miłość czy śmierć.
Podczas swojego krótkiego, jak dotychczas życia, projekt dał ok. 40 koncertów dzieląc scenę z takimi klasykami gatunku jak Death in June, Of the Wand and the Moon, Spiritual Front, występując na kultowych Wrocław Industrial Festival i Castle Party, odpowiedno w 2017 i 2018 roku.
2 sierpnia nakładem Eisenwald ukazała się kompilacja „Visions”.

+++++

Bilety w cenie 50zł dostępne w serwisie Going oraz w salonach Empik.
Bilety w dniu koncertu: 60zł

LICZBA BILETÓW OGRANICZONA!

Dodaj komentarz