Dealer / Inverted Mind / Solera Reserva / Eye Of Void

Zapraszam wszystkich na majowy koncert, na którym będzie można wyżyć się pod sceną, spotkać śmietankę krakowsko-skawińskiej bohemy i dobrze spędzić sobotni wieczór! Więcej info już niebawem.

Zagrają:

1. DEALER (Rapcore/Groove Metal)

Dealer to krakowski zespół, którego twórczość oscyluję wokół gatunków hardcore-punk/groove metal, urozmaiconych o elementy rapu. Polskimi tekstami starają się oddać otaczającą ich rzeczywistość, która to często staje się codzienną walką o przetrwanie. Wspólne granie rozpoczęli w 1999 roku. Przez kilka lat zespół wydał własnym sumptem 3 EPki, które promował na koncertach, oraz szykując materiał na pierwszą płytę długogrającą.
W 2010 roku nakładem niezależnej wytwórni płytowej Spook Records ukazała się debiutancka płyta pt. „Degradacja”. Nagranie zawiera 12 utworów głównie w stylistyce groove/nu metal. W 2018 roku zespół zaczął pracować nad kolejną porcją materiału-efektów można się spodziewać z latem
2019.

https://www.facebook.com/DealerCrew/
https://dealer1.bandcamp.com/releases
https://www.youtube.com/watch?v=9OIPSyLem4U

2. INVERTED MIND (sludge metal)

Po raz pierwszy w Krakowie w nowym składzie!

Inverted Mind na muzycznej scenie działa już od 2011 roku. Przez lata muzyka grupy ewoluowała, aż finalnie zespół wypracował swój własny styl, będący fuzją sludge, post oraz doom metalu. Dźwięki wytwarzane przez trzech członków zespołu są głęboko zakorzenione w najczarniejszych odmętach duszy. Muzyka i teksty niosą ze sobą zniszczenie, psychozę i brak nadziei. Twórczość grupy to obowiązkowa pozycja dla fanów m.in. Crowbar, Eyehategod czy Obscure Sphinx.

https://www.facebook.com/InvertedMind/
https://invertedmind.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=rAdUudZN1Io

3. SOLERA RESERVA (Funeral Doom Pop)

Zespół został założony we wrześniu 2010 roku przez Pawła Szostaka (wokale) i Ryszarda Wachla (gitara basowa). Do składu dołącza gitarzysta Stanisław Chochorowski, a następnie Jacek Dębski (perkusja). Kapela zostaje nazwana. Solera Reserva. Na przełomie roku 2010/2011 z zespołem rozstaje się Staszek, a na jego miejscu pojawia się Tomasz Florczak i skład się stabilizuje. Powstają nowe autorskie utwory, zespół daje kolejne koncerty, w czerwcu 2012 ukazuje się pierwsze demo zespołu zatytułowane „Into Insane”. Po czterech latach przerwy, z końcem roku 2018 ponownie zaczynamy grać razem, ciesząc się generowanym hałasem.

https://www.facebook.com/SoleraReservaBand/

4. EYE OF VOID (Metal)

Eye of Void działa na lokalnej scenie od 2011 roku. Muzyka zespołu to fuzja inspiracji zmieniających się poprzez lata. Dzień po dniu ciężki doom zastępował agresywny thrash, a energiczne heavy ustępowało klimatycznemu stonerowi. Nie ma jednak drzew bez korzeni, choć zmieniały się gatunki, od czasu do czasu usłyszeć można w kompozycjach kwartetu echa przeszłości. Ewolucja wciąż postępuje, zobacz na jakim jest etapie na własne oczy.

https://www.facebook.com/eyeofvoidband/
https://eyeofvoid.bandcamp.com/releases
https://www.youtube.com/watch?v=Hb2jCZJ1bzM

Wstęp: 18:30
Bilety: 20 zł

Dodaj komentarz