Cheap Tobacco wraca do Krakowa!

Ostatnio spotkałam pewnego Pana na rynku w Krakowie i stwierdził on, że mój zespół już chyba nie istnieje, skoro nie grał tak długo w Krakowie. W odpowiedzi zatem na potrzeby zarówno Wasze jak i nasze, bo już tęsknimy absolutnie, wracamy :)

Dokładnie po roku, zagramy w Krakowie w pięknej kazimierzowskiej Alchemii.

Weźcie więc ze sobą wszystkie radości i smutki. Wszystkie zmartwienia i marzenia. Niech ten koncert będzie dla nas wszystkich spotkaniem z całym sobą. Ściskam, Natalia.

***
CHEAP TOBACCO są porównywani do The Black Keys ale ich muzyki nie da się łatwo zaszufladkować, zwłaszcza, że każdy koncert to zupełnie inaczej opowiedziana historia. Nominowani do Fryderyka 2019. Wokalistka została trzykrotnie uznana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce oraz nominowana do wokalistki rocku Antyradia.
Singiel”Thunder” dostał się na Listę Przebojów Trójki oraz znalazł sie na 2 miejscu na LP Antyradia.

Na swoim koncie mają koncerty na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty, na Canadian Music Week w Kanadzie, Toronto oraz na Sziget Festival w Budapeszcie oraz ponad 500 koncertów w Polsce.

BILETY : 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu

 

 

Inni o CHEAP TOBACCO:
„Trzeba przyznać, że wyszła z tego całkiem interesująca muzyczna mikstura – coś, co można określić jako polską odpowiedź na twórczość Blues Pills czy The Black Keys. ”
Wyspa.FM

„CHEAP TOBACCO to zespół, który stworzył własny, atrakcyjny język muzyczny, którym porozumiewają się z młodymi i starszymi odbiorcami. Choć młodzi, tworzą dojrzale i świadomie.Grają materiał w pełni autorski. Od kilku lat ich muzyka regularnie gości w autorskich audycjach Trójki. Słuchacze moich audycji często pytają o ich nowe nagrania”.

Jan Chojnacki (Trójka – Polskie Radio)

” Proszę ich zobaczyć bo płyta jest na prawdę świetna i świetnie się jej słucha a na koncertach to wygląda jeszcze lepiej „

Piotr Baron (Radiowa Trójka)

Dodaj komentarz