BUSHMILLS PRESENTS VOL.1: EPROM

17 lis 22:00
3553 dni temu sobota
BUSHMILLS PRESENTS VOL.1: EPROM

DJ Eprom – Man Machine

DJ- Eprom, a właściwie Michał Baj, to artysta stanowiący dowód na to, że pasja tworzenia, oryginalność i wytrwałość w dążeniu do celu pozwalają osiągnąć prawdziwy sukces. Mając niespełna 30 lat może poszczycić się podwójnym tytułem Mistrza Świata IDA oraz dwunastoma tytułami Mistrza Polski.

Oryginalność i styl Eproma można zauważyć m.in. w takich wydawnictwach jak Commdore the Data Wars z 2005 r., 8 bit Miner Breaks z 2008 r (LP), czy w dubstepowym Machinerio EP z 2010 r.  W swoich produkcjach Eprom bardzo często sięga po oldschoolowe komputery rodem z lat 80 tych, wykorzystując ich potencjał i brzmienie w produkcji nowoczesnej muzyki elektronicznej.

Sety DJ-Eproma to pełne energii przemyślane kompozycje powstające przy użyciu gramofonów i całej gamy instrumentów elektronicznych. Kiedy stoi za konsolą panuje nad każdym dźwiękiem, kreując klimat kawałka, a osiągany efekt za każdym razem zapiera dech w piersiach publiczności.

Obecnie Eprom współpracuje z Fiszem i Emade koncertując i promując wspólnie wyprodukowaną płytę „Zwierzę bez nogi”.

Support:

Wildstylerz- kolektyw djski, którego podstawą jest czysta radość grania. Pan Zimna Łapa (Mistrz Polski IDA 2012) i Kfjatek (Mistrz Niczego Zawsze) po kilkunastu wspólnych imprezach postanowili połączyć swoje siły pod szyldem Wildstylerz.

Fascynacja obu dji turntablismem wpływa na nienaganną technikę miksu a wieloletnia miłość do muzyki pozwala prezentować ciekawą i różnorodną selekcję.

Podobno wszyscy dje wciskają tylko play… Imprezy Wildstylerz są tego żywym zaprzeczeniem!

Dodaj komentarz