Bulleitproof: Naphta x Kfjatek x 11n. x Hawaiski @Alchemia

Naphta
/Studio Barnhus, Transatlantyk, Skylax, Astigmatic/

https://www.facebook.com/spacenaphta
https://soundcloud.com/spacenaphta
http://naphtaandtheshamans.bandcamp.com

Muzyk, producent i DJ osiadły we Wrocławiu, jeden z marynarzy pływających w Purpurowe Rejsy, niestrudzony remikser. Naphta w swojej pogoni za groovem zapuszcza się w rejony jazzu i szamanizmu, sięga po gładkość disco, szanuje chicagowską rytmikę, a do p-funkowych syntezatorów ma tylko miłość. Silnie inspiruje się muzyką brytyjską i afrykańską. Wypuścił serię winylowych epek: „Solar Empire” (Transatlantyk), „Palm Trees Love” (Studio Barnhus), “Baltic Rim” (OMENA) i “Enter the Dagon” (Father & Son Records And Tapes), na których duch Sun Ra zderzał się z tropikalnym klimatem. Nakładem Transatlantyku ukazał się debiutancki album Naphty – ‘7th Expedition’, nagrany przy pomocy muzyków z całego świata. W 2018 dzięki wytwórni Astigmatic Records, pojawił się drugi album artysty – ‘Naphta And The Shamans’. Zarówno w produkcjach, setach, jak i występach live stawia na oryginalność, artystyczną odwagę i muzykalność – jedyne wartości pozwalające muzyce tanecznej pływać po szerokich wodach. Jego utwory są grane na całym świecie – czy to w polskiej Trójce, czy londyńskim Worldwide FM i wielu innych. Obecnie współtworzy duet Gaijin Blues.

Kfjatek
DJ, radiowiec i promotor. Kiedyś reggae i hip-hop. Dziś bardziej house i disco. Rezydent krakowskiej Alchemii. W audycji Off Beats w każdy poniedziałek w Off Radio Kraków możecie posłuchać co w trawie piszczy ciekawego u Kfjatka 🙂 .

http://www.mixcloud.com/Kfjatek/
https://soundcloud.com/kfjatek

DJ 11n.
W pewnym abstrakcyjnym sensie producent, poniekąd turntablista, fan muzyki różnorakiej.
Pod względem selekcji w setach łączy zarówno rap, house, funk jak i przeróżne elektroniczne wynalazki wygrzebane z zakamarków internetu i nie tylko.
Stały bywalec krakowskich skrecz sesji.

DJ Hawaiski
DJ i turntablista, od dziecka poszukiwacz i pasjonat dobrej muzyki, co przerodziło się w późniejszą miłość do gramofonów i turntablizmu.
Wywodzi się głównie z kultury hip hopowej, gdzie z pośród wszystkich jej elementów odnalazł się drapiąc płyty winylowe.
W swoich setach prezentuje najchętniej hip hop, funk, jednak nie stroni od szybszych i elektronicznych brzmień.

WSTĘP: FREE

Dodaj komentarz