Bulleitproof: Kraków Light Beat Vol.4

Czwarta edycja imprezy poświęconej krakowskiej scenie wizualnej i DJ-skiej, w której punkt ciężkości przeniesiony został świadomie na prezentację artystów video.

Kraków Light Beat, w zamierzeniu, jest cykliczną imprezą mającą za zadanie pobudzić krakowski rynek imprez klubowych do częstszego sięgania po kolaboracje wizualno – dźwiękowe. Tradycyjnie tuż przed świętami zapraszamy zarówno koneserów video-artu oraz dobrych imprez tanecznych.

Wydarzenie wspiera Bulleit Bourbon.

WSTĘP WOLNY

VJ’s:

Kabzel

Grafik, fotograf oraz VJ. W swoich wizualizacjach inspiruje się twórcami kina awangardowego, animacjami eksperymentalnymi i dadaistami. Współtworzy audiowizualny projekt Kino Zremiksowane. Tworzył oprawę wizualną wielu koncertów i setów dj’skich m.in. New Century Classics, L.U.C, Recycling Band, Mr. Krime, Fokus czy DJ Aphrodite. Współpracował również z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Pomorskiej oraz Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus.

Penarski 

Filmowiec, producent muzyczny, twórca animacji. Reżyser teledysków i reklam. Był producentem w londyńskim Capital Radio, a później krakowskim RMF FM.
Odpowiedzialny za oprawę wideo-animacyjną Krakowskich Reminiscencji Teatralnych, Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach czy Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym.
Tworzył animacje scenograficzne do sztuk m.in. dla Teatru Bagatela, Teatru Barakah, Teatru Polonia,
Teatru Starego w Lublinie,Teatru Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Był współtwórcą grupy producenckiej Homosensimulus.
Współpracował również z Markiem Koterskim przy jego produkcjach teatralnych.

Liquid Session 

To nowy kolektyw dwóch mocno wciągniętych w muzykę miłośników niskich częstotliwości, stworzony z potrzeby bawienia się do kombinacji dźwięków ze światłami i visualami jakich nikt nie mógł im dostarczyć. Od ponad 5 lat zbierali doświadczenie organizując kilkadziesiąt imprez takich jak nielegalne rejvy, imprezy klubowe, open airy, gdzie bez przeszkód mogli eksperymentować w tematach wizualno-dzwiękowych. Zajmują się graniem i tworzeniem muzyki(dnb/techno) do której dogrywają loopy video wprowadzając twój umysł w płynną częstotliwość ekstazy.

DJ’s:

DiscoMule:

Od conajmniej ośmiu lat spiritus movens krakowskiej sceny klubowej. Odpowiedzialny osobiście za sukces i muzyczną konsekwencję historycznych lokali jak Łódź Kaliska i Rozrywki Trzy. Ostatnio pociągał za menadżerskie sznurki w dobrze rokującym klubie Szpitalna 1. Jako didżej pod pseudonimem Doktór Plama a później DiscoMule zdążył już zjeździć całą Polskę wzdłuż i wszerz szerząc miłość do prostolinijnego disco i funku oraz wyszukanego i niebanalnego house’u. Jego pokaźna kolekcja płyt można również usłyszeć w prowadzonej przez niego audycji „Wolno Marzyć” na antenie krakowskiego Off Radia Kraków w każdy czwartek. Od niedawna prowadzi z powodzeniem działalność producencką pod szyldem Unitrax.

Dj SZy 

DJ i promotor z Krakowa, kiedyś związany z Earth People (+ B.Baran, AATM) i Wolno Marzyć (+ Discomule), od niedawna razem z Bartkiem Baranem robi SPORT (interdyscyplinarne muzyczne treningi) na Szpitalnej 1 i swój basen (płynne spotkania muzyczne b2b) w Bombie na Placu. Lubi szukać, lubi tych co szukają
https://soundcloud.com/dj_szy
https://www.facebook.com/djszy/

Kfjatek

Przyklejony do gramofonów DJ, który stoi na straży dobrego rytmu w klubach. Interesuje go hip-hop, funk, soul i jazz, ale nie stroni też od dobrej muzyki elektronicznej. Kocha turntablism, więc został mistrzem niczego. Prowadzi audycję Off Beats w Off Radio Kraków. Rezydent krakowskiej Alchemii.

Dodaj komentarz