Bulleitproof : Cuda (Adrianna & Gooral)

Cuda to nowy projekt elektroniczny utalentowanej wokalistki Panna Adrianna Styrcz znanej z takich projektow jak: Sinusoidal, Jazz Blaster i Eklektik Sessions oraz Goorala – producenta i prekursora łączenia electro, dubstep i d’n’b z góralszczyzną znanego również z projektów Górny czy Psio Crew.

Projekt wspóltworzy scenograf Dorota Boruń, króra zajmuje sie wizualną stroną projektu.

Cuda gosciły w rozgłośniach radiowych i Tv, m.in. u Agnieszki Szydłowskiej w Trójce, gdzie utwór „Big Open Window” został singlem tygodnia.

Zespół zagrał koncert m.in na wrocławskim Sofar Sounds, we francuskim Val d’Allos, czy niespodziewanie na Intro Festival u boku Górneg, porywając tłum głównej sceny.

Cuda wydały singiel „Morza piór”

oraz „Big Open Window”, do którego Dorota Boruń stworzyła teledysk.

 

Niedawno zespół gościł w Warsaw Boulevard, gdzie zagrał prawie godzinny koncert i pobił rekord zainteresowania transmisją https://www.facebook.com/warsawboulevard/videos/1704648116230569/

WSTĘP 10 zl

AFTER

KFJATEK

Kfjatek – zaczynał swoją przygodę z adapterami w 2004 r. grając imprezy z muzyką jamajską. Prezentując reggae i pochodne odwiedził sporo miast, miasteczek i festiwali. Z wiekiem ewoluował muzycznie i od kilku lat prezentuje na swoich imprezach wybuchową mieszankę różnych gatunków muzycznych – od hip-hopu, przez funk, house do garage. Będąc miłośnikiem turntablismu – w trakcie występów nie zapomina o skratchowaniu.
Rezydent krakowskiej Alchemii.

PAN ZIMNA ŁAPA

Pan Zimna Łapa (aka Lapsky aka PZŁ) to turntablista, DJ i producent rezydujący w Krakowie. Jest mistrzem Polski VChamps. Za gramofonami stoi od 2006 roku, produkuje od 2003. Czynnie działa w turntablistycznym kolektywie Missing Ingredient, moderuje również legendarne forum tablism.com.Współprowadził klasyczną audycję Turntable Show, która gościła na falach Radia Rewers. Fani skreczu w całej Polsce znają go z ogromnej ilości skrecz sesji w różnych miejscach kraju. Wielokrotnie zderzał się na scenie z takimi tuzami jak DJ Eprom, bNtheDJ, Chmielix czy DJ Krime.Łapa to również zapalony DJ, w swoich setach w brawurowy i zaskakujący sposób łączy: funky, disco, breaks, mash-ups, real hip-hop, miami bass, jungle, riddimy, afrobeat, dubstep, jump up, filter house, garage, bass music. Okrasza je umiejętnie dobranymi efektami, i przede wszystkim wyśmienitymi, melodyjnymi skreczami, tworząc na gramofonach coś więcej niż przeciętny set djski. Jego największym sukcesem jest zwycięstwo na organizowanych przez firmę Vestax zawodach VChamps 2011. Jego unikatowe umiejętności kreatywnego miksowania zostały docenione przez legendy światowego DJingu i turntablismu – Qberta i Craze’a.

Dodaj komentarz