BIBOBIT

Autorami projektu są Daniel Moszczyński i Bartek Pietsch – duet producencki, który
inspiruje i jednoczy jazz, elektronika oraz hip-hop. To zespół, którego
nie da sięę opisaćć jednym zdaniem, ponieważ świadomie przekracza granice gatunkowe. Artyści nieszablonowo łączą jazzowe harmonie, magie rytmu i tłustą elektronikę z energetycznym wokalem. Kochają moc żywych instrumentów i nieskrępowaną improwizację.

Świadomie przekraczamy granice gatunkowe – chcemy podejść do tematu inaczej.
Połączyć jazzowe harmonie i improwizacje z rapem, podsmażyć je na elektronicznych
tłustych brzmieniach i doprawić muzycznymi skojarzeniami każdego z nas. Bo w Bibobicie każdy jest trochę z innego świata. Kochamy żywe brzmienia, a nowoczesność bardzo nas inspiruje. Robimy jazz, groove, hip-hop, melodie, śpiewy i rymy.

Latem 2015 zagrali m.in na Orange Warsaw Festival oraz Slot Art Festival. W listopadzie wystąpili na wspólnej scenie z Hypnotic Brass Ensemble podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji Festiwalu Made In Chicago. W singlowym debiucie Bibobitu wzięła udział Urszula Dudziak.

Jesienią 2015 zaprezentowali drugi  singiel pt. „Czasami”. Utwór doceniony został m. in. w Trzecim Programie Polskiego Radia i zadebiutował także na Liście Przebojów Trójki. Z uznaniem wypowiadają się o nich Envee czy Hirek Wrona, a Michał Urbaniak poleca słowami: „Posłuchajcie! Warto! (…) To jest ta Muzyka!”

Bilety 25 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu koncertu

 

 

LINKI:
OFICJALNA STRONA: http://bibobit.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/mpbibobit/?fref=ts
YOU TUBE: https://www.youtube.com/user/mpbibobit/videos

 

Dodaj komentarz