Koncert odwołany – Bartosz Dworak Summer Jazz Festival

Z przykrością informujemy, że koncert z przyczyn od nas niezależnych został odwołany. Informacje o zwocie biletów : ticketmaster.pl, InfoKraków ul. św. Jana 2, biuro ul. Karmelicka 52/1 (-10%).

​Bartosz Dworak urodził się 11 kwietnia 1988 r. w Dąbrowie Tarnowskiej. Edukację muzyczną rozpoczął w wieku 6 lat w Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J.Paderewskiego w Tarnowie. W 2013 r. ukończył Akademię Muzyczną im. K. Szymanowskiego w Katowicach, w klasie skrzypiec dra Henryka Gembalskiego. W 2010 r. powołał do życia kwartet sygnowany własnym nazwiskiem, jest również współzałożycielem elektrycznego kwartetu Sandwich On The Floor. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia m.in:

– I nagroda w kategorii solowej na Tarnów Jazz Contest 2011,

– nagroda “osobowość regionu” na Tarnów Jazz Contest 2012,

– finalista Bielskiej Zadymki Jazzowej 2013 z Sandwich On The Floor,

– wyróżnienie w kategorii zespołowej open na Tarnów Jazz Contest 2013 z Bartosz Dworak Quartet,

– Grand Prix 37. Festiwalu Jazz Juniors 2013 z Bartosz Dworak Quartet.

– Grand Prix Konkursu LOTOS Jazz Festival 16. Bielskiej Zadymki Jazzowej 2014

Bartosz Dworak świetnie odnajduje się w różnych gatunkach muzycznych, dzięki czemu był i jest uczestnikiem wielu różnych stylistycznie projektów. Od 2007 r. jako instrumentalista współpracuje z Teatrem Witkacego w Zakopanem. W 2008 r. dołączył do grupy Mango Collective (hip-hop, soul), a od 2012 r. jest członkiem grupy Klezzmates (klezmer, jazz, world music).

 

Dodaj komentarz