Kroke & Anna Maria Jopek – dwa koncerty w Alchemii

Zapraszamy na dwa wyjątkowe, kameralne koncerty (14 i 15 czerwca) - dwa wieczory, dwie niesamowite osobowości muzyczne - ANNA MARIA JOPEK i KROKE.  

Magia fuzji Anny Marii Jopek i Kroke polega na spotkaniu dwóch niezwykłych światów wrażliwości i brzmień. Autorska muzyka artystów przywołuje wpływy wielu kultur, głosy przeszłości- odwołując się do tradycyjnej muzyki i przyszłości – posługując się nowatorskimi środkami w kształtowaniu formy i kolorystyki.

Styl balansujący na granicy etno, jazzu, muzyki klasycznej, klezmerskiej a nawet elektronicznej, jest trudny do jednoznacznej oceny stylistycznej. Obcując z ich muzyką słuchacz zanurza się w nieznaną szeroką przestrzeń mieniącą się tysiącem barw.

Ta muzyka nie raz sprawdzała się jako doskonała muzyka filmowa i teatralna – tak obrazowa, pełna znaczeń, a zarazem tak pojemna dla wyobraźni.

Sami muzycy lubią myśleć o sobie jako improwizatorach – podróżnikach w czasie i przestrzeni. Projekt spotyka dwa niezwykłe głosy -męski i żeński- naszych czasów, co dodatkowo dopełnia uniwersalności muzycznego przesłania tej sztuki.

BILETY:

Pierwsza,  pula 100 zł (na każdy wieczór osobno)

Druga pula  120 zł (na każdy wieczór osobno)

W dniu koncertu 150 zł ( na każdy wieczór osobno –  o ile nie nastąpi  wyprzedaż biletów przed koncertem)

 

http://www.annamariajopek.pl/pl/

http://kroke.com.pl/start.html

 

 

Dodaj komentarz