After po urodzinach Chederu: David Pearl (Berlin / TLV) & Kaj’t

To będzie kolejny szalony i gorący wieczór w Alchemicznej piwnicy. W tym dniu nasi wspaniali sąsiedzi z Cheder świętują 10 urodziny.

Po wszystkich atrakcjach 10. urodziny Chederu // bday party // David Pearl (Berlin / TLV) które odbędą się oczywiście w Kawiarni CHEDER pod adresem Józefa 36, spotkamy się na after party w Klubie Alchemia o godzinie 23:00.

Zagrają:

Special Guest:
David Pearl ( Berlin / TLV )
David przywiezie nam do Krakowa bliskowschodni klimat imprez z cyklu Arabs Do It Better
https://www.mixcloud.com/davidpearl/arabs-do-it-better-the-2018-mix-by-david-pearl/?fbclid=IwAR0qqA4E0m94WluJoModXHN3gGvMMDd8co4yUvDJimrzqzp8O4t6GNDa3k4
https://www.mixcloud.com/davidpearl/arabs-do-it-better-electronic-hafla-krak%C3%B3w-edition-by-david-pearl/?fbclid=IwAR0UnCr-q5LLhHjuuyLf_u0gcw-8JPQ7Pzik5DI65UfcKOaxLeWEy3Jev3w

Oraz:

Kaj’t / Estropical / Check Out The Groove /Wake Up & Kaj’t/ /
swoją przygodę z gramofonami zaczął w roku 2000, krakowskiej publiczności dał się poznać dopiero w roku 2004. Jest
wielbicielem analogowego brzmienia. Początkowa fascynacja nurtem suchych minimali przeminęła, gdy zauważył jak dużo dają żywe instrumenty. Przekopując się przez komisy i sklepy, szukał brzmień bardziej uniwersalnych. Poruszało go wszystko, od jazzu i bossa novy począwszy, na reggae i folku skończywszy. Wszystkie te style z biegiem czasu przerodziły się w spójną kolekcje, której świeżość i nieszablonowość niezmiennie fascynują na parkiecie.
Rodzaj muzyki granej na jego imprezach określany jest mianem fuzji muzyki tropikalnej z muzyką elektroniczną…mieszanina stylów i gatunków.

www.soundcloud.com/kajt

WSTĘP: FREE

Dodaj komentarz