AcidSitter + TENTENT

Zapraszamy na majową, piątkową noc w Alchemii. Wybierz się w tripa z krakowskim AcidSitter i warszawską grupą TENTENT. Kalejdoskopy, kwasy, postpunki, brudasy. Psychodeliczny wieczorek umili Liquid Light Show!
>>AcidSitter<<
Muzyczna asocjacja doświadczonych psychonautów z Krakowa, eksplorująca szeroki nurt psychodelii z rokendrolową pasją i punkową energią: Tetsuya Nara (Tumbling Walls, Rajka), Rafał Klimczak (Neal Cassady, Świniary), Tomek Głuc (Neal Cassady, Nucleon) oraz Filip Franczak (Fraktale, Tumbling Walls, Kaseciarz). Gdyby Roky Erickson żył, to był lajkował. Tyle w temacie. Tune in. Set in. Drop dead.
– https://www.facebook.com/AcidSitter
– https://acidsitter.bandcamp.com/
>>TENTENT<<
Zgrabne połączenie post-punkowej motoryki i ekspresji z muzyką psychodeliczną. Tak brzmi surf rock grany przy garażach warszawskich szarych bloków.
Grupę tworzą Emil Litwiniec, Kuba Korzeniowski i Jan Wiśniewski. Godziny wspólnej zabawy i eksperymentów z instrumentami zaowocowały mini albumem o takiej samej nazwie jak zespół. Całe wydawnictwo, począwszy od realizacji nagrań, a kończąc na projekcie okładki, zostało stworzone przez muzyków, w myśl zasady DIY. Płyta spotkała się z ciepłym przyjęciem. Rok po premierze, wraz z singlem Chciałbym Cię Mieć, ukazała się na winylu nakładem wytwórni Shovel Head Records. Zespół ma na koncie koncerty na różnych scenach w kraju. Do największych osiągnięć należy zaliczyć występ na OFF Festiwalu.
WJAZD 30 pln / 40 pln (na bramce)

Dodaj komentarz