Jako gitarzystka i wokalistka grupy Carusella, Tamar Aphek zagrała ponad 600 koncertów w Europie i Stanach Zjednoczonych, występując w SXSW, CMJ, na Festiwalu FUSION i jako support dla takich zespołów jak The Editors, Deerhof, a także The Pixies, w legendarnym już koncercie, który został zbojkotowany. Poza swoją pracą w zespole, Aphek jest również uważana za pionierkę muzyki izraelskiej, w związku z zainicjowaniem i produkcją corocznego, plenerowego Izraelskiego Festiwalu indie „Hutzmize”, podczas którego występują zespoły izraelskie oraz europejskie.
Jako perkusista Useless ID (2004-2012), Harpak podpisywał kontrakty z wytwórniami Fat Wreck Chords, Kong Fu Records oraz Bullion. Dzielił scenę z takimi zespołami, jak The Hives, Gogol Bordello and Marky Ramone, występując ponad 800 razy w Europie, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Japonii, Rosji i nie tylko…
Bilelty 20 zł
Jako support zagra zespół Emil Gruca&Trianglephonia – objawienie II edycji konkurs Megafon Radia Kraków, który w kilkumiesięcznych zmaganiach konkursowych pokonał ponad 20 zespołów z Małopolski i oryginalnością i bezpretensjonalnością zjednał sobie uznanie zarówno słuchaczy jak i radiowego jury.
EMIL GRUCA & TRIANGLEPHONIA – Trianglephonia jest zespołowo-koncertową częścią muzycznego projektu Emila Grucy, do której poza solowymi utworami zalicza się również odrębny materiał przygotowany zespołowo. Trzyosobowy skład brzmieniowo jest mieszanką różnych gustów muzycznych młodych ludzi z obu stron Wisły – Małopolski i Świętokrzyskiego. Kompozycje Grucy, zarówno te solowe jak i zespołowe, we wspólnych aranżacjach Trianglephonii nastawione są na 'żywe’ wyjście do słuchacza. Emil Gruca ma koncie dwie solowe epki – 'Green Man’, który pojawił się na antenie Radiowej Trójki, oraz 'Searching’, który wielokrotnie już odwiedzał radiową audycję 'W Pół Rocku’ w internetowym Radiu Aspekt. Trianglephonia miała zaszczyt supportować takich wykonawców jak Kobranocka, czy Ira.