MAGDA KLUZ

FONOBO Label prezentuje:

 

Magda Kluz – pierwszy koncert w Krakowie po premierze EPKi “Sen, który się powtarza”. Artystka wystąpi z najnowszym materiałem w kameralnym duecie ze swoim gitarzystą Krzysztofem Kawałko.

📅Kiedy: 6 luty 2026 (piątek)
📍Gdzie: Klub Alchemia, Kraków
🕐Timetable: TBA

🎟️Bilety dostępne przez Going.https://goingapp.pl/…/magda-kluz…/krakow-luty-2026
🎟️I Pula: 50 PLN / II Pula: 60 zł / III Pula: 70 zł

Magda Kluz debiutowała jako połowa duetu SEALS, a jej solowa kariera rozpoczęła się od premiery singla „Rzeka”, którym podbiła serca tysięcy słuchaczy, jednocześnie zapowiadając pierwszą EP-kę „Akweny”. Pod koniec listopada 2022 roku ukazał się jej debiutancki album „Głębiny”, który zaprezentowała szerszej publiczności na scenie w ramach pierwszej edycji Festiwalu NEXT FEST. Artystka zakończyła 2023 rok premierami trzech singli i ich alternatywnych wersji w postaci wyjątkowej Live Session. Prace nad kolejnymi projektami nie powstrzymały jej przed ruszeniem w wiosenną trasę „Znudziłam się Tour” i występami na takich wydarzeniach jak Letnie Brzmienia, OFF Festival, Męskie Granie, czy Great September.

Nowa EPka to pięć utworów pełnych głębi, emocji i refleksji. Magda, inspirując się powtarzającymi się snami i ulotnymi chwilami z codzienności, stworzyła muzyczną podróż do swojego wewnętrznego świata. Każda piosenka to osobista opowieść, która dojrzewała z czasem, zyskując nowe znaczenia i emocjonalną intensywność. Z tą EPką Magda Kluz jeszcze bardziej niż dotychczas pokazuje swoją wrażliwość, otwierając przed słuchaczami serce i umysł.

Dodaj komentarz