La Bogusha & Cristo Osorio / Alchemia ”UNDERGROUND”

Nowy projekt Bogumily Delimaty i Cristo Osorio !
Zapraszamy na kolejny projekt La Bogusha pt.: „MUZYKA SŁYSZANA PRZEZ DYM”, w którym tradycyjne pieśni polskie i hiszpańskie, łączą się z muzyką, tańcem i prezentacją multimedialną.
Najważniejsza w tym przedsięwzięciu jest interakcja miedzy publicznością i artystami – obustronnie tworzenie atmosfery podczas występu…
La Bogusha – Bogumiła Delimata – tancerka flamenco, malarka. Urodziła się we Wrocławiu w cygańskiej rodzinie o tradycjach muzycznych. Od kilkunastu lat mieszka i tworzy w Granadzie, w Hiszpanii. W 2003 r. założyła zespół Łaćho Drom, od 2009 r. występuje jako La Bogusha y su grupo. Współpracuje z artystami z Andaluzji, m.in. z Aną Sola, Cristobalem Osorio, Luisem Cordoba, Carlosem Torres Llaguita, Pilar Lopez, Juanem Rubio, Davidem Heredia, Lolo de la Encarna oraz z Polski – Michałem Krygowskim, Jankiem Kubkiem, Martą Guisado-Czaplą.
Cristobal Osorio – muzyk, śpiewak i kompozytor flamenco
Cristobal Osorio wokalne umiejętności rozwijał w Sewili, Jerez i Kadyksie, współpracując ze słynnymi artystami, m.in. z Los Zambos, Capullo de Jerez, Juan Moneo „el Torta”. W Kadyksie wraz z Juanem Diego Mateosem i Bo Sorderą z Jerez nagrał płytę pod tytułem „Espejismos Flamencos”. Pracował w wielu słynnych tablao flamenco w Hiszpanii i na świecie. Dłuższy czas mieszkał w Stanach Zjednoczonych, współpracując z muzykami flamenco oraz jazzowymi, m.in. z legendarnym saksofonistą jazzowym Azarem Lawrence’em. Aktualnie mieszka i pracuje w Grenadzie.
BILETY: 40 zł na bramce w dniu koncertu
REZERWACJA: marcins@alchemia.com.pl
Prosimy o dokonanie potwierdzenia rezerwacji dzień przed koncertem, w przeciwnym razie, utracą one ważność !!!

Dodaj komentarz